Ziņas

Sabiedrība

Sākusies Valmieras iedzīvotāju ikgadējā aptauja

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina piedalīties ikgadējā iedzīvotāju aptaujā un novērtēt pilsētā pieejamo pakalpojumu piedāvājumu un kvalitāti, kā arī jomas, kurās pašvaldības darbu nepieciešams pilnveidot, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Justīne Dreičmane.

Ar aptaujas palīdzību Valmieras pilsētas pašvaldība vēlas saņemt ieteikumus turpmākai pilsētas attīstībai, kā arī uzzināt iedzīvotāju domas par līdz šim pilsētā paveikto un nākotnē gaidāmo. Tāpat pašvaldība vēlas noskaidrot, vai iedzīvotāji ir apmierināti ar tās darbu, informācijas apriti, sniegtajiem pakalpojumiem un klientu apkalpošanu.

Aptauja norisināsies līdz 6.martam. Anketu iespējams aizpildīt elektroniski Valmieras pilsētas pašvaldības mājas lapā “www.valmiera.lv”, savukārt drukātā formātā tā pieejama pašvaldības informatīvā izdevumā “Valmiera domā un rada”.

Aizpildītās anketas līdz 2017.gada 6.martam iedzīvotāji var nogādāt Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Valmieras Tūrisma informācijas centrā un Valmieras bibliotēkā, kur būs izvietotas īpašas kastes.

Aptauja ir anonīma, un rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā.