Ziņas

Izklaide

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Valmieras drāmas teātra novembra izrādēm

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Valmieras Drāmas teātra (VDT) novembra izrādēm, kā arī svētku koncertu “Versijas. Vecgada koncerts” – tēmas no operām un mūzikliem ar orķestri, informē VDT sabiedrisko attiecību un reklāmas daļas vadītāja Zane Ceriņa.

Pēc viņas sniegtās informācijas, 8.novembrī plkst.18.30 pēdējo reizi tiks spēlēta režisora Feliksa Deiča iestudētā drāma “Dzimta” (pēc M.Gorkija lugas “Vasa Žeļeznova” motīviem). Tās galvenajā lomā iejutusies Māra Mennika.

28., 29. un 30.decembrī Lielajā zālē svētku koncerts “Versijas. Vecgada koncerts”. Šo gadumijas pasākumu raksturos trausla un izsmalcināta spēle un gaumīga jokošanās, sākot ar dažādu laikmetu un pazīstamu operas tēmu saspēli džeza toņos kopā ar simfonisko orķestri, beidzot ar populāru un iemīļotu mūziklu ārijām un duetiem. Izskanēs fragmenti no G.F.Hendeļa, Dž.Rosini, V.A.Mocarta un Ž. Bizē operām, kā arī tādiem iemīļotiem mūzikliem, kā “Les Miserables”, “The Phantom of the Opera”, “Notre Damme de Paris”, “My Fair Lady” u.c.
Koncertā piedalās Vidzemes kamerorķestris un diriģents Andris Veismanis, VDT aktieri – Ieva Puķe, Kārlis Neimanis, Rūta Dišlere, Ģirts Rāviņš; ansamblis “Brokastis Četratā” – Andis Klučnieks (flauta), Mārtiņš Zilberts (klavieres), Jānis Stafeckis (kontrabass) un Aivars Krastiņš (sitaminstrumenti).