Ziņas

Kriminālziņas

Sākts kriminālprocess par degušo Vidzemes Olimpiskā centra jumtu; strādnieki snieguši liecības

Ilustratīvs foto.Foto: no visit.valmiera.lv

Policijā sākts kriminālprocess par vakar aizdegušos Vidzemes Olimpiskā centra jumta segumu, aģentūru LETA informēja Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Virse.

Izmeklēšanas laikā tiks skaidroti aizdegšanās iemesli.

Savukārt Vidzemes Olimpiskā centra valdes priekšsēdētājs Artis Jansons aģentūru LETA informēja, ka uzņēmuma darbinieki, kuri veica jumta remontdarbus, ir snieguši liecības policijā. Zaudējumi tiek aprēķināti. Zaudējumus segs vai nu darbus veikušais uzņēmums, vai arī apdrošinātāji.

LETA jau informēja, ka vakar aizdedzies Vidzemes Olimpiskā centra jumts, aģentūru LETA informēja Vidzemes reģiona brigādes komandieris Jānis Skrastiņš. Uz jumta aptuveni septiņu kvadrātmetru apmērā notikusi degšana/gruzdēšana. Uguns, iespējams, izcēlusies uz jumta veikto remontdarbu dēļ.

Kā aģentūru LETA informēja Jansons, to, kas uz jumta izcēlies, nevarētu saukt par ugunsgrēku, bet par sadūmojumu jumta stūrī.

“Celtniecības uzņēmums veica jumta remontdarbus, kausēja uz jumta nepieciešamo materiālu, bijusi neuzmanība, un izcēlusies uguns. Taču strādniekiem pašiem bija līdzi ugunsdzēsības iekārta, un viss tika lokalizēts. Izdegums ir minimāls,” atklāja Jansons.

Valdes priekšsēdētājs informēja, ka jumts ir apdrošināts. Domājams, ka jau nākamajā nedēļā viss jau būs novērsts un gruzdošā vieta vairs nebūs pat redzama.

Kā aģentūru LETA informēja Skrastiņš, pēc plkst.16 ugunsgrēku izdevies likvidēt.

Šonedēļ Vidzemes Olimpiskajā centrā trenējas gan Latvijas vīriešu basketbola, gan handbola izlase, gatavojoties nozīmīgām sacensībām.