Ziņas

Izklaide

Sāksies Valmieras Restorānu nedēļa

No šodienas līdz 12.novembrim Valmierā un tās apkārtnē notiks Restorānu nedēļa, aģentūru LETA informēja Valmieras Tūrisma informācijas centra pārstāve Anita Tīlena. Valmieras Restorānu nedēļas apmeklētājiem šoruden būs iespēja iepazīt gastronomiskās tradīcijas un plašo Latvijas virtuves garšu paleti restorānos “Rātes Vārti”, “Vecpuisis”, “Agnese”, Dikļu pils restorānā un Valmiermuižas alus virtuvē.

Īpašie piedāvājumi būs pieejami par 20 eiro kā vairāku kārtu maltīte, ko katrs restorāns piedāvās pēc savas izvēles. Interesenti galdiņus aicināti rezervēt iepriekš.

Valmieras restorānu nedēļa norisināsies Centrālās Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam līdzfinansēta projekta “Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai” un aktivitāšu kopuma “Eiropas Gastronomijas reģions 2017” laikā.

Centrālbaltijas jūras reģiona programmas projekts “Hanzas vērtības ilgtspējīgai attīstībai” vieno desmit projekta partnerus no Latvijas, Igaunijas un Zviedrijas. Tā galvenie mērķi ir iedzīvināt vēsturiskās Hanzas savienības mantojumu mūsdienās, izveidot Hanzu par vadošo tūrisma zīmolu Baltijas jūras reģionā, kā arī attīstīt jaunus un interesantus tūrisma produktus. Stiprinot zīmola “Hanzas kulinārija” ieviešanu mūsdienu Hanzas pilsētās, Valmieras Restorānu nedēļa ir viens no Hanzas kulinārā mantojuma akcentējošiem pasākumiem, piedāvājot senās garšas mūsdienīgā izpildījumā.