Ziņas

Sabiedrība

Sāksies tradicionālā “Labo darbu nedēļa”

No šodienas līdz 18.oktobrim notiks tradicionālā “Labo darbu nedēļa”, kuras mērķis ir veicināt palīdzēšanas kultūru Latvijā, aģentūru LETA informēja labdarības organizācijas “Palīdzēsim.lv” pārstāvji.

Akcija “Labo darbu nedēļa” notiks septīto gadu. Tās organizatori aicina reģistrēt savus ieplānotos labos darbus īpaši izstrādātās kartēs portālā “www.palidzesim.lv” vai arī iesūtīt lūgumus pēc palīdzības.

Akcijas mērķis ir vairot prieku un labestību caur labiem darbiem, vienlaicīgi veicinot arī palīdzēšanas kultūru Latvijā. “Labo darbu nedēļa” ir aicinājums rūpēties par dzīvniekiem, līdzcilvēkiem, atbalstīt viņus, izdarīt kādu labu darbu vai vien pateikt labu vārdu, kas bieži vien kādam ir svarīgāk, nekā mums šķiet.

Akcijas noslēgums paredzēts 18.oktobrī “Arēnā Rīga”, kurā katram “Dinamo Rīga” līdzjutējam būs iespēja izdarīt savu labo darbu.

Katru gadu akcija kļūst plašāka – pērn akcijā piedalījušies vairāk kā 15 000 Latvijas iedzīvotāju, tajā skaitā 120 skolas un jauniešu apvienības no visas Latvijas.