Ziņas

Sports

Sāksies Siguldas novada Veselības un sporta nedēļa

No šodienas līdz 17.septembrim Siguldas novada pašvaldība organizēs Veselības un sporta nedēļu, kuras laikā novada iedzīvotāji varēs piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs, lekcijās, diskusijās un praktiskās nodarbībās, lai uzzinātu, kā nostiprināt un uzlabot veselību.

Kā aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā, Veselības un sporta nedēļas laikā, 17.septembrī, jau desmito reizi norisināsies arī Veselības diena, kad novadnieki bez maksas varēs apmeklēt ārstus, veikt veselības pārbaudes un saņemt konsultācijas. Iepriekšēja pieteikšanās pie Veselības dienas speciālistiem sākās no 5.septembra.

Veselības un sporta nedēļas laikā ikviens Siguldas novada iedzīvotājs aicināts piedalīties virtuālos izaicinājumos, izmantojot mobilo aplikāciju “Endomondo”, uzskaitīt kilometrus kādā no trim disciplīnām: “Sigulda soļo!”, “Sigulda skrien!” vai “Sigulda brauc ar velo!”.

Dalībniekiem no 1.septembra bez maksas jāreģistrējas vienam vai vairākiem izaicinājumiem interneta vietnē “www.endomondo.com/challenges” un jāpiekrīt, ka viņu treniņu informācija būs pieejama izaicinājumu rīkotājam un citiem dalībniekiem. Katrā izaicinājumā tiks apbalvots viens novadnieks, kurš būs veicis vislielāko attālumu. Aktīvāko novadnieku apbalvošana notiks Veselības dienā, 17.septembrī, plkst.13 pie Siguldas novada Kultūras centra.

Ar visām aktivitātēm, kas plānotas Veselības un sporta nedēļas laikā, iespējams iepazīties pašvaldības mājaslapā “www.sigulda.lv”.