Ziņas

Kriminālziņas

Sāks tiesāt prostitūtu, kura līdz nāvei piekāva savu klientu

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā ceturtdien, 18.jūnijā, plkst.11 paredzēts sākt skatīt krimināllietu pret 27 gadus vecu prostitūtu, kura marta vidū savam klientam nodarījusi tik smagus miesas bojājumus, ka cietušais slimnīcā dienu pēc tikšanās ar “priekameitu” miris.

Tatjana Apolone apsūdzēta pēc Krimināllikuma 125.panta 3.daļas – par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Minētais likuma pants paredz vainīgo personu sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz 15 gadiem un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Kopš aizturēšanas sieviete atrodas apcietinājumā.

LETA jau ziņoja, ka 27 gadus vecā prostitūta ar šo “arodu” nodarbojas jau aptuveni desmit gadus.

Traģiskie notikumi risinājušies 15.martā, kad sievieti uz ielas – Rīgā, J.Asara ielā – sarunājis kāds vīrietis. Abi devušies uz vīrieša dzīvokli, kur pagaidām nezināmu iemeslu dēļ starp abiem izcēlies konflikts, kā dēļ sieviete vīrietim nodarījusi smagus miesas bojājumus.

Vīrietis tika nogādāts slimnīcā, taču dienu vēlāk no gūtajām traumām miris. Policija, veicot izmeklēšanu, 19.martā pa dienu Maskavas ielā uz aizdomu pamata par šī nozieguma izdarīšanu aizturēja 1982.gadā dzimušu sievieti, kura ar prostitūciju nodarbojas jau aptuveni desmit gadu un iepriekš par to jau ir divas reizes tiesāta.

Jaunajai sievietei ir dzimuši seši bērni – viens no viņiem miris neilgi pēc dzemdībām, trīs atrodas bērnunamos, viena bērna aprūpes tiesības nodotas sievietes vecmāmiņai. Aizturēšanas brīdī sievietei bija divus mēnešus vecs zīdainītis, kuru policija nogādāja kādā bērnunamā.

Kā iepriekš informēja policijā, nepaveicās arī prostitūtas vīram, kurš neesot laicīgi atgriezies Olaines atklātajā cietumā pēc brīvdienām un kuru 19.martā policija aizturēja un nogādāja atpakaļ ieslodzījuma vietā.

LETA