Ziņas

Sports

Sākas novadu volejbola čempionāts

Novadu apvienotajā čempi­­- o­nātā volejbolā aizvadītas pirmās spēles. Viens no rīkotājiem Jānis Mičulis pastāstīja, ka šogad, gluži kā pērn, piedalīsies astoņas komandas no Cēsīm, Strau­­pes, Priekuļiem, Vec­pie­balgas, Valmieras un Siguldas.

Atklāšanas spēlē tikās Cēsu Sporta skolas volejbola nodaļas audzēkņi (1999.g.dz. un jaunāki) un Straupes komanda. Spēle aizritēja ļoti spraigi, uzvarētāju izdevās noskaidrot tikai piektajā setā, dalībniekiem un līdzjutējiem dodot cerību, ka viss čempionāts būs intriģējošs.

Pirmajos divos spēles setos uzvarēja pieredzes bagātākie Straupes volejbolisti, bet tad Sporta skolas komanda atrada savu spēles pavedienu, uzvarot gan nākamos divus, gan izšķirošo, piekto, setu un ierakstot sev uzvaru 3:2. Sporta skolas treneris Ģirts Mārtiņsons norāda, ka skolas puišiem dalība turnīrā ir lielisks treniņš sekmīgai dalībai Latvijas Jaunatnes volejbola čempionātā.
J. Mičulis stāsta, ka čempionātā piedalās arī komandas “Ģimnāzija”, “Vecpiebalga”, “Priekuļi”, “Sars Auto”, “Siguldas ģimnāzija” un turnīra jaunpienācēji – komanda “Latvijas Valsts meži” no Valmieras.
“Patīkami, ka čempionāta ģeogrāfija kļūst plašāka. Esam atvērti ikvienam, jo čempionāts ir atklātais, var braukt spēlēt kaut vai no Ventspils. Jo dažādākas komandas, jo turnīrs saistošāks,” atzīst J. Mičulis.

Čempionāta izspēles sistēma paredz komandām savstarpēji izspēlēt divus apļus, vienu spēli aizvadot vienas komandas laukumā, otru – pie otras. Vienīgā komanda, kam nav savas zāles, ir “Latvijas Valsts meži”, viņi visas spēles aizvadīs izbraukumā. Pirmais aplis noslēgsies 14.februārī, bet čempionāta uzvarētājs varētu noskaidroties marta beigās. Pēc tam vēl vienas dienas turnīrā tiks noskaidrots kausa ieguvējs.