Ziņas

Sports

Sākas novada čempionāts

Sestdien, 20. oktobrī, sāksies Cēsu novada čempionāta florbolā ceturtā sezona. Rīkotāji – florbola klubs “Lek­rings” – informē, ka čempionātā piedalīsies rekord­liels dalībnieku skaits – kopskaitā 12 komandas no Cēsīm, Ama­tas, Au­ciema, Brenguļiem, Si­gul­das, Smiltenes un Vec­pie­bal­gas.

Atgādināsim, ka pērn čempi­onātā triumfēja “Einšteins”, otrajā vietā “Auciems”, trešajā “Bren­gu­ļi”, un visas startēs arī šogad. Lau­kumā nebūs divu pirmo gadu čempionu “Farm Dum­peri.lv Club”, kuri pērn ieņēma 4.vietu. Turnīrā atgriežas “Vec­piebalga” un “Smiltene`09”, kā arī redzēsim divus debitantus – komandu “Sigulda” un Cēsu zemessargu komandu “ZS 27.KB”.

Ņemot vērā komandu lielo skaitu, pieņemta jauna izspēles kārtība, būs divas apakš­­­grupas. Re­gu­lā­rajā čempionātā komandas aizvadīs divu apļu turnīru ar savas grupas komandām un pa vienai reizei tiekoties ar pretējās grupas vienībām. Pa­matturnīra noslēgumā veidosies rangs, kas noteiks regulārā čempionāta uzvarētājus un izejas pozīcijas izslēgšanas cīņām.
A apakšgrupā ielozētas komandas “Auciems”, “Brenguļi”, “Ma­ribu”, “FYA Shots”, “Vec­pie­bal­ga”, “ZS 27.KB”, bet B apakšgrupā – “Einšteins”, “SK Fono”, “Ama­­ta”, “OSR”, “Sigulda”, “Smil­­tene`09”.

Čempionāta pirmajā dienā Cēsu 2.pamatskolas laukumā redzēsim B grupas komandas, pirmie laukumā dosies “OSR” un “Sigulda”.