Ziņas

Sabiedrība

Sākas akcija “100 idejas Kocēnu novadam”

Kocēnu novadā ar pasākumu Rubenes pamatskolas telpās sācies iedzīvotāju sanāksmju cikls, kura laikā novada domes vadība un speciālisti informēs par pašvaldības paveikto 2016.gadā, kā arī par plānotām aktivitātēm šajā gadā, aģentūru LETA informēja Kocēnu novada domes Attīstības nodaļas Sabiedrisko attiecību speciāliste Krista Gromova.

Vienlaikus, gaidot Latvijas simtgadi, Kocēnu novada dome izsludina akciju, kuras gaitā ikviens iedzīvotājs varēs iesniegt ierosinājumus vai idejas par to, kā ar nelieliem finanšu līdzekļiem īstenot uzlabojumus novadā un novadnieku labā.

Šī būs iespēja ikvienam piedalīties un iesaistīties Kocēnu novada attīstībā un norādīt uz tām lietām, kas, iespējams, palikušas nepamanītas. Tāpēc Kocēnu novada domes vadība un speciālisti februārī aicina iedzīvotājus uz informatīvajām sanāksmēm.

Sanāksmēs visi priekšlikumi tiks fiksēti un, izvērtējot iespējas īstenot, 100 labākās īstenojamās idejas tiks publicētas, kā arī regulāri sabiedrība tiks informēta par to realizēšanu.

Šodien iedzīvotāju sapulce norisināsies Rubenes pamatskolā, rīt, 14.februārī – Vaidavas kultūras un amatniecības centrā, 15.februārī – Zilākalna kultūras namā, 20.februārī – Bērzaines tautas namā, 21.februārī – Dikļu kultūras un tūrisma centrā, 22.februārī – Kocēnu kultūras namā un 27.februārī – Ziemeļvidzemes internātpamatskolas zālē, Dauguļos. Sanāksmju sākums – plkst.18.