Ziņas

Sabiedrība

Šajā nedēļas nogalē varētu tikt noslēgta slēpošanas sezona

Šajā nedēļas nogalē varētu noslēgties slēpošanas sezona, aģentūrai LETA norāda aptaujāto slēpošanas kalnu un trašu pārstāvji.

Kā stāsta “Žagarkalna” pārstāvis Vadims Kameņevs, mākslīgais sniegs vēl turas. Līdz brīvdienām noteikti saglabāsies “Žagarkalna” garākā puse un “Cīruļkalna” snovborda puse, kā arī bērniem paredzētais kalniņš.

Taču Kameņevs prognozē, ka šī nedēļas nogale varētu būt pēdējā šajā sezonā. Arī “Ozolkalna”, “Kaķīškalna” un “Reiņa trases” pārstāvji atzīmē, ka šī nedēļas nogale varētu būt noslēdzošā šajā sezonā.

“Ozolkalna” pārstāve Līga Rokpelne skaidro, ka, laikam kļūstot siltākam, sāk samazināties arī apmeklētāju plūsma. Taču šajā nedēļas nogalē “Ozolkalnā” notiks sacensības “Ozolkauss 2015”.

Tikmēr vairākas citas slēpošanas trases un kalni, piemēram, “Milzkalns”, “Riekstu kalns”, slēpošanas centrs “Baiļi”, kā arī citas sezonu jau ir noslēgušas, liecina paziņojumi šo kalnu mājaslapās internetā.

Aptaujāto trašu un kalnu pārstāvji atzina, ka šī sezona kopumā vērtējama kā labāka par iepriekšējo, taču kopējais sezonas izvērtējums patlaban vēl nav veikts.

LETA