Ziņas

Sabiedrība

Saistībā ar slēgto autoceļa posmu pie Ērgļiem veiktas izmaiņas pasažieru pārvadātāju maršrutos

Saistībā ar slēgto autoceļa P79 Koknese-Ērgļi posmu no 32.kilometra no ceturtdienas veiktas izmaiņas pasažieru pārvadātāju maršrutos, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijā. Izmaiņas veiktas maršrutos Nr.5981 Aizkraukle-Ērgļi, Nr.6517 Ērgļi-Liepkalne-Sausnēja un Nr.6367 Ērgļi-Liepkalne-Upmalas.

Tostarp “Cata” apkalpotā maršruta Nr.5981 Aizkraukle-Ērgļi autobusi kursēs pa apvedceļu, pasažieru apmaiņu neveicot pieturvietā Ķikuti. Savukārt “Madonas ceļu būves” apkalpotā maršruta Nr.6517 Ērgļi-Liepkalne-Sausnēja un Nr.6367 Ērgļi-Liepkalne-Upmalas autobusi pasažieru apmaiņu neveiks pieturā Ķikuti un Barkaži.

Tāpat ir iespējama reisu izpildes laika kavēšanās.

Jau ziņots, ka ilgstošo nokrišņu dēļ uz grants autoceļiem visā valstī ir iestājies šķīdonis, bet atsevišķās vietās satiksmei slēgti applūduši autoceļu posmi.

Patlaban slēgts reģionālā autoceļa Koknese-Ērgļi (P79) posms. Apkārtējā grunts līdzās ceļam ir pārmitrināta, bet pašu ceļu izskalo līdzās esošais avots. Slēgto posmu var apbraukt pa autoceļiem Vestiena-Indrāni-Liepkalne-Ogreslīči (V885) un Pļaviņas-Ērgļi (P78).

Tāpat slēgts autoceļa Šķirpāni-Soboļina (V540) posms uz Zilupes un Ludzas novadu robežas, autoceļš Ziras-Vēkas (V1350) Ventspils novada Užavas pagastā un autoceļa Iecava-Lambārte (V1047) posms pie Iecavas.