Ziņas

Sabiedrība

Saistībā ar gāzes eksploziju Alūksnē aicina piedāvāt pašvaldībai dzīvojamo platību

Saistībā ar sestdienas, 3.septembra, vakarā Torņa ielas 15.namā notikušo gāzes eksploziju pašvaldība aicina piedāvāt dzīvojamo platību, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Druvis Mucenieks.

Par piedāvājumu iedzīvotāji aicināti informēt Alūksnes novada pašvaldības Īpašumu nodaļas vadītāju Ingu Berkuli, zvanot pa tālruni 64381492 vai rakstot e-pastā “ingus.berkulis@aluksne.lv”.

Šobrīd Alūksnes novada pašvaldība sākusi sarunas ar vairākiem speciālistiem, kuri būtu kvalificēti veikt gāzes eksplozijā cietušā nama tehnisko apsekošanu, lai pēc šo ekspertu atzinuma varētu spriest par daudzdzīvokļu mājas cietušās daļas tālāku likteni.

Jau ziņots, ka 3.septembra vakarā kādā daudzdzīvokļu ēkā Alūksnē, Torņa ielā 15, notika propāna gāzes sprādziens, pēc kura no vienas mājas daļas tika evakuēti 15 dzīvokļu iemītnieki.

Pašvaldība lēmusi par atbalstu nelaimē cietušajiem, piešķirot pabalstu ārkārtas situācijā 370 eiro apmērā. Ģimenes lūgušas pašvaldības palīdzību arī saistībā ar jaunas dzīvojamās platības atrašanu. Iedzīvotāji, kuriem tas bijis nepieciešams, saņēmuši arī psihologa palīdzību.