Ziņas

Kriminālziņas

Sadzīviski ķīviņi, zādzības un huligānisms

 

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par:

  • 57 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums;
  • 16 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu, tostarp 3 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumiem;
  • 14 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību;
  • 14 noziedzīgiem nodarījumi pret personas dzīvību un veselību;
  • 7 ceļu satiksmes negadījumiem – negadījumos nav cietušos;
  • 0 gadījumiem, kad automašīnas vadītāji pie stūres sēdušies alkohola reibumā;
  • 17 administratīvā pārkāpuma protokoli sastādīti par ātruma pārsniegšanu;
  • 103 administratīvā pārkāpuma protokoli sastādīti par dažādiem pārkāpumiem.

Plašāk par reģistrētiem notikumiem Vidzemē informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Gulbe.

20.decembrī ap pulksten 12:30 Salacgrīvas novadā, Salacgrīvas pagastā, kāda sieviete konflikta laikā 1978.gadā dzimušam vīrietim vairākas reizes iesitusi pa galvu ar pudeli. Vīrietis pēc notikušā nogādāts slimnīcā. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

20.decembrī konstatēts, ka Cēsīs, Zeltkalna ielā, automašīnai Porsche Cayenne nozagti lukturi un labās puses atpakaļskata spoguļa stikls ar dekoratīvo malu. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

20.decembrī Alojas novadā, Braslavas pagastā, Vilzēnos, Vilzēnu tautas namā, konstatēts, ka nozagti rotājumi – lampiņas un sasisti māla podi. Policijā par zādzību un mantas bojāšanu sākts kriminālprocess. Policija noskaidro vainīgās personas.

20.decembrī konstatēts, ka Burtnieku novadā, Matīšu pagastā, Matīšu centrā esošajai eglei bojāti rotājumi. Policijā par mantas bojāšanu sākts kriminālprocess, policija meklē vainīgos.

20.decembrī pēc pulksten 21 Strenčos savstarpēja konflikta laikā 1961.gadā dzimusi sieviete ar nazi iedūra rokā savam civilvīram – 1952.gadā dzimušam vīrietim. Policija noskaidro notikušā apstākļus.