Ziņas

Kriminālziņas

Sadursmes uz ceļa un zādzība īpašumā

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē saņemta informācija par 67 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu precizē, ka reģistrēti 12 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 11 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 14 nodarījumi pret īpašumu, no kuriem četras bija zādzības. Aizvadītajā diennaktī notikuši trīs ceļu satiksmes negadījumi. Vienā negadījumā cietis viens cilvēks. Pie transporta līdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā nav sēdies neviens vadītājs. Noformēti 117 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 75 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – notikumu izklāstā.

19.aprīlī Madonā, Rūpniecības ielā, „Mercedes-Benz” vadītājs, 1979.gadā dzimis vīrietis,  atteicās no jebkāda veida alkohola koncentrācijas noteikšanas izelpā un asinīs. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

19.aprīlī pulksten 18:35 Valmierā, Cēsu un Kauguru ielu krustojumā, 1984.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu „Volkswagen Golf”, nokļuva sadursmē ar 1991.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu „Volkswagen Golf Variant”. Ceļu satiksmes negadījumā netika saņemta informācija par cietušajiem, bojātas automašīnas. Noformēts saskaņotais paziņojums.

19.aprīlī pulksten 16:55 Valmierā, Rīgas ielā 4, tirdzniecības centra „Valleta” stāvlaukumā, 1992.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu „Audi”, uzbrauca stāvēšanai novietotai automašīnai „Toyota Corolla”, kas piederēja 1972.gadā dzimušam vīrietim. Cietušo nebija, bojāti transporta līdzekļi. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma saskaņotais paziņojums.

Laikā no 19.marta līdz 19.aprīlim Cēsu novadā, Vaives pagastā, īpašumā nozagti 22 skābbarības ruļļi. Zaudējumi un apstākļi tiek noskaidroti.