Ziņas

Kriminālziņas

Sadursmēs uz ceļa iekļūst velosipēdists un motociklists

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 87 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti deviņi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 27 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 17 nodarījumi pret īpašumu, no kuriem septiņas bija zādzības. Tāpat arī aizvadītajā diennaktī notikuši seši ceļu satiksmes negadījumi. Vienā negadījumā cietis viens cilvēks.  Pie transporta līdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies divi vadītāji. Noformēti 98 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 31 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk notikumu izklāstā, par ko informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Vakar pulksten 11:40 Salacgrīvas novadā, Ainažos, Valdemāra ielā 56, nenoskaidrots velosipēdists izraisīja sadursmi ar 1983.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu „Volkswagen Passat”, no notikuma vietas aizbraucot un par to neziņojot likuma noteiktajā kārtībā. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Pulksten 20:40 Valmierā, Patversmes ielā 13A, 1974.gadā dzimis vīrietis, vadīja automašīnu „Volvo”, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā bija 1,01 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Savukārt pulksten 13:45 Cēsīs, Rūdolfa Blaumaņa bulvāra un Ausekļu ielas krustojumā, 1989. gadā dzimis vīrietis, vadot motociklu „Kawasaki”, cieta sadursmē ar 1972.gadā dzimušā vīrieša vadīto automašīnu „Volkswagen Transporter”. Motocikla vadītājs nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Vakar pulksten 13:36 Vecpiebalgas novadā, Vecpiebalgas pagastā, pie Silakroga, grāvī atrasta avarējusi automašīna „BMW”, bez valsts reģistrācijas numura zīmēm. Policijai ierodoties notikuma vietā, noskaidrojās, ka 1982.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu, netika galā ar tās vadību un nobrauca no ceļa braucamās daļas. Bojāta automašīna, cietušo nav, kā arī nav bojāta trešās personas manta. Policija noskaidro notikušā apstākļus.