Ziņas

Sabiedrība

Sadursmes un attapšanās grāvjos

Ziemas ceļš rada sarežģījumus ne vienam vien autovadītājam.Foto: no albuma

Negadījumu skaita, smaguma, kā arī pārkāpumu ziņā aizvadītā nedēļa vēsturiskā Cēsu rajona ceļu satiksmē nav būtiski atšķīrusies no pāris iepriekšējām ziemas nedēļām.

Vismaz divās no 15 vēsturiskā Cēsu rajona teritorijā notikušajām avārijām kāds ir guvis miesas bojājumus. Kopumā kā cietušie ceļu satiksmes negadījumos reģistrēti divi cilvēki, liecina Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes (VP VRP) reģistrēto notikumu statistika.

VP VRP vecākā speciāliste Zane Vaskāne ziņo, ka pirmā avārija pagājušājā nedēļā notikusi 15.februāra vēlā pēcpusdienā. Amatas novada Drabešu pagasta Līvos pulksten 16.40 sadūrušies “Hyndai” un “Opel” markas automobiļi. Negadījums noticis Zvārtas un Kalna ielas krustojumā. Pēc medicīniskās palīdzības vērsies viena transportlīdzekļa vadītājs. Policijā par notikušo sākts administratīvais process.

Trīs auto sadursme svētdien, 21.februārī, notikusi pulksten 16.32 Līgatnes pagastā uz Vidzemes šosejas. Saskrējušās “Jaguar”, “Volvo” un “BMW” automašīnas. Uz šosejas Rīga- Veclaicene (Igaunijas robeža) notikušo policija vēl turpina šonedēļ skaidrot, vien zināms, ka negadījuma rezultātā miesas bojājumus guvusi un medicīnas iestādē nogādāta viena persona.

Iedzēruši pie stūres pieķerti vismaz trīs šoferi, bet nav reģistrēts neviens agresīvas auto vadīšanas gadījums. Tiesa, ar vai bez agresīvas uzvedības izpausmēm satiksmē ceļi ir joprojām gana slideni un viltīgi. Aculiecinieku iesūtītie fotoattēli ziņu vietnei “sadursme.lv” liecina – arī mūspuse pagājušajā nedēļa nav bijis izņēmums. Trešdienas, 17.februāra, rītā kāds busiņš, pēc garāmbraucēju teiktā, vairījies no frontālas sadursmes un, izdarot asu manevru, nokļuvis grāvī. Incidents bez cietušajiem, turklāt ziņots, ka vairāki klātesošie nekavējoties metušies palīgā ar busiņa izvilkšanu uz ceļa. Savukārt svētdien ziņots par kāda cita vieglā auto iestigšanu ceļmalas sniegā Raiskuma pusē.