Ziņas

Kriminālziņas

Sadursme uz ceļa; veikalam atlauž ieejas durvis

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 58 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 9 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 12 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 12 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 6 ceļu satiksmes negadījumi. Vienā no negadījumiem saņemta informācija par vienu cietušo. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens vadītājs. Noformēti 65 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 27 bija par ātruma pārsniegšanu.

23.maijā, pulksten 20:45 Limbažu novadā, Limbažos, Rīgas ielā, notika  automašīnu sadursme starp 1994.gadā dzimušā vīrieša vadīto automašīnu “Toyota”, 1987.gadā dzimušā vīrieša vadīto transportlīdzekli “Audi” un 1992.gadā dzimušā automašīnu “Opel”. Ceļu satiksmes negadījumā cieta 1994.gadā dzimušais, kurš no tālākās hospitalizācijas atteicās. Nevienam no vadītājiem netika konstatēts reibums. Pēc sākotnējās informācijas, iespējams, ka “Audi” vadītājs nepalaida pa galveno ceļu braucošo automašīnu “Toyota” un trieciena rezultātā, spēkrats nokļuva sadursmē ar automašīnu “Opel”. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

23.maijā, pulksten 07:00, Madonas novadā, konstatēts, ka kādam veikalam atlauztas ieejas durvis  un no tirdzniecības vietas nozagtas cigaretes, kā arī naudas līdzekļi. Par notikušo uzsākts kriminālprocess un policija noskaidro notikušā apstākļus.