Ziņas

Kriminālziņas

Sabojā un apzog auto

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 84 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 10 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 22 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 13 nodarījumi pret īpašumu.

Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 8 ceļu satiksmes negadījumi. Vienā no negadījumiem saņemta informācija par vienu cietušo. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies seši vadītāji. Noformēti 105 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 38 bija par ātruma pārsniegšanu.

19.jūlijā saņemta informācija, ka 18.jūlijā, laika posmā no pulksten 03:00 līdz pulksten 12:30 Valmierā, Krautuves ielā, tika sabojāta automašīna “BMW”, kura novietota stāvēšanai ceļmalā. Automašīnai pilnība vai daļēji izsisti visi stikli, sabojātas visas riepas, izsisti visi lukturu stikli un atpakaļ skata spoguļu stikliņi, kā arī bojāta virsbūve. Nozagtas arī abas transportlīdzekļa valsts reģistrācijas numura zīmes. Policija noskaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

20.jūlijā, pulksten 01:28 Alūksnes novadā, Alsviķu pagastā, autoceļa Alūksne – Ape 22 kilometrā, 1971.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Volkswagen” netika galā ar tās vadību, nobraucot no ceļa braucamās daļas un apgāžoties. Ceļu satiksmes negadījumā cieta pats vadītājs, kurš nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Atklājies, ka vīrietis automašīnu vadījis bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā sasniedza 2,38 promiles. Uzsākta administratīvā lietvedība, policija noskaidro notikušā apstākļus.