Ziņas

Kriminālziņas

Sabojā tualetes podu, piekauj cilvēku, ietriecas kokā ar auto

Aizvadītājā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 63 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 12 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēti 3 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi; reģistrētas 2 zādzības no tirdzniecības objektiem).  Reģistrēta informācija par 16 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 10 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību. Notikuši 13 ceļu satiksmes negadījumi: 1 negadījums ar 1 bojā gājušu personu; 3 ar 3 cietušām personām. 1 gadījumā alkohola reibumā vadīta automašīna. Par dažādiem administratīviem pārkāpumiem noformēti 78 protokoli, tai skaitā par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu – 26.

19.augustā plkst. 16:40 Kocēnu novada Kocēnu pagasta Kocēnos pie veikala „Elvi” Alejas ielā nenoskaidrota persona piekāva 1993. gadā dzimušu vīrieti, kuram tika konstatēts 2,91 promiļu liels alkohola reibums, galvas smadzeņu satricinājums, sejas kaulu un deguna kaula lūzums. Cietusī persona nogādāta Vidzemes slimnīcā, policija skaidro notikušā apstākļus un uzsākusi pārbaudi.

19.augustā plkst. 13:30 Gulbenē no pagalma Nākotnes ielā nozagta a/m Škoda Oktavia. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Laika posmā no 18. augusta līdz 19. augustam Limbažu novada Skultes pagastā no stāvlaukumā novietotas a/m Mercedes Benz no degvielas bākas nozagti 150 l dīzeļdegvielas. Policija skaidro notikušā apstākļus.

19.augustā Vecpiebalgas novada Taurenes pagastā Taurenē DUS „Neķins“ sabojāta durvju slēdzene, tirdzniecības telpas un no noliktavas nozagtas cigaretes. Policija skaidro notikušā apstākļus un uzsākusi kriminālprocesu.

19.augustā plkst. 13:00 Cēsīs, Cēsu novada klīnikā 1958. gadā dzimušai sievietei tika nozagts maks ar vadītāja apliecību un naudu. Policija skaidro notikušā asptākļus un uzsākusi pārbaudi.

19.augustā policijā tika saņemts iesniegums par to, ka 14.08. plkst.01:00 Valmierā Tērbatas ielā bārā „Tinte“ nenoskaidrota persona sabojāja tualetes podu. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

19.augustā plkst. 11:08 Cēsu novada Vaives pagastā uz a/c Rīga-Sigulda-Veclaicene 90.km nenoskaidrots vadītājs, vadot atpakaļgaitā nenoskaidrotu a/m, iebrauca stāvošā a/m Scania ar piekabi Schmitz, kuru vadīja 1962. gadā dzimis vīrietis, un no notikuma vietas aizbrauca, par notikušo neziņojot likumā noteiktā kārtībā. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma protokols.

Laika posmā no 18. augusta līdz 19. augustam Priekuļu novada Priekuļu pagasta Priekuļos pagalmā Egļu gatvē nenoskaidrota persona, vadot nenoskaidrotu a/m, uzbrauca stāvošai a/m VW Golf un no notikuma vietas aizbrauca, neziņojot par to likumā noteiktā kārtībā. Noformēts ceļu satriksmes negadījuma protokols.

19.augustā plkst. 17:10 Valmierā, Liepu ielā 1933. gadā dzimusi sieviete konflikta laikā nodarīja miesas bojājumus kaimiņienei, 1975. gadā dzimušai sievietei, iesitot tai ar spaini pa galvu. Cietusī persona nogādāta Vidzemes slimnīcā, kur tai tika konstatēts galvas smadzeņu satricinājums un sista brūce degunā. Policija uzsākusi notikušā apstākļu pārbaudi.

19.augustā, caurskatot videonovērošanas ierakstu, konstatēts, ka 14.08 veikalā „Maxima” Valmierā, Rīgas ielā 1963. gadā dzimusi sieviete nozagusi alkoholiskos dzērienus un pārtiku 42,15 euro apmērā. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

19.augustā policijā tika saņemts iesniegums no 1944. gadā dzimušas sievietes par to, ka 14.07. Salacgrīvas novada Liepupes pagastā 1987. gadā dzimis vīrietis bez atļaujas paņēmis iesniedzējai piederošos mobilos tālruņus un vienu no tiem nodevis lombardā. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

19.augustā plkst. 21:35 Amatas novada Drabešu pagastā pa a/c Ieriķi-Rencēni 2.km 1976. gadā dzimis vīrietis, būdams 3,44 promiļu lielā alkohola reibumā, vadīja a/m Audi 80, un, lai netiktu noformēts administratīvais protokols, policijas darbiniekam piedāvāja naudu ( neminot konkrētu summu ). Par pārkāpumiem noformēti gan administratīvais protokols, gan arī uzsākts kriminālprocess.

19.augustā plkst. 19:30 Amatas novada Drabešu pagastā pa a/c Ieriķi-Rencēni 3.km 1968. gadā dzimis vīrietis veica a/m vadīšanas apmācību 1997. gadā dzimušai sievietei, kura, vadot a/m Opel Vectra iebrauca kokā. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā gāja bojā vīrietis, a/m vadītāja nogādāta Cēsu klīnikā. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma protokols.

19.augustā tika saņemta informācija no ārstniecības iestādes par to, ka 19.08. Cēsīs, 1957. gadā dzimusi sieviete, braucot sabiedriskajā transportā ( autobusā), kuru vadīja 1950. gadā dzimis vīrietis, autobusam strauji bremzējot, krita un guva traumas. Par negadījumu noformēts administratīvais protokols, cietusī persona nogādāta Cēsu slimnīcā.

19.augustāplkst. 16:45 Valmierā Rubenes ielā veikala Supernetto stāvlaukumā 1961. gadā dzimis vīrietis, vadot a/m Ford Mondeo, izraisīja sadursmi ar a/m Volvo, kuru vadīja 1944. gadā dzimis vīrietis, un no notikuma vietas aizbrauca, par to neziņojot likumā noteiktā kārtībā. Noformēts administratīvais protokols.