Ziņas

Kriminālziņas

Sabiedriskā transporta pieturā gulošs vīrietis

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 74 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti deviņi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 17 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 20 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti četri ceļu satiksmes negadījumi. Cietušo nav. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens velosipēda vadītājs. Noformēti 92 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 30 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

5.septembrī, pulksten 10:10, Madonas novadā, Madonā, tika saņemts ziņojums, ka sabiedriskā transporta pieturā atrodas guļošs vīrietis, kurš iespējams ir alkohola reibumā un ar ierobežotību patstāvīgi pārvietoties. Ierodoties policijas norīkojumam, vīrietim tika konstatēts smags alkohola reibums – 3,73 promiles. Lai nenodarītu kaitējumu sev vai apkārtējiem iedzīvotājiem, vīrietis tika nogādāts Madonas iecirknī atskurbšanai. Noformēts administratīvais  pārkāpuma protokols.

5.septembrī, pulksten 14:45, Gulbenes novadā, Gulbenē saņemta informācija par vīrieti, kas iespējams alkohola reibumā, guļ automašīnu stāvvietā. Ierodoties policijas norīkojumam, noskaidrots, ka vīrietim ir galvas brūce, kuru viņš iespējams guvis krītot. Tika izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība un persona nogādāta tuvākajā ārstniecības iestādē.