Ziņas

Sabiedrība

Rūjienas novadā pazudusī sieviete atrasta nomirusi

Rūjienas novadā pazudusī sieviete atrasta nomirusi, aģentūru LETA informēja organizācijā “Bezvests.lv”.

Kā ziņots, Baiba Purmale pazuda 27.novembrī plkst.21.20, kad ar autobusu devās no Rīgas uz mājām Naukšēnos. Pēdējās ziņas liecina, ka 61 gadu vecā sieviete izkāpa no autobusa ātrāk – Pīleņģu pieturā Endzelē, Rūjienas novadā.

Pirms nedēļas viņas meklēšanā piedalījās 156 cilvēki, “dzīvajās ķēdēs” apsekojot lielceļa malas un meža masīvus, organizācijas “Bezvests.lv” pārstāvis Guntis Skrodelis meklēšanā iesaistījās, lidojot ar motoparaplānu un pārbaudot teritoriju apmēram 40 kilometru garumā. Tomēr sievieti neizdevās atrast.

Kā informēja “Bezvests.lv” pārstāve Svetlana Gintere, šodien meklēšanu turpināja pazudušās tuvinieki. Pazudušās dēls internetā vērsās pie līdzcilvēkiem, kuri būtu gatavi palīdzēt viņam mātes meklēšanā. Atsaucās ap 50 cilvēku, tika izmantots arī bezpilota lidaparāts.

Pazudušās ķermeni vakar atrada aptuveni 80 metru attālumā no šosejas grāvī pie sānceļa. Vispirms tika atrastas sievietes mantas – lietussargs un soma, bet pēc tam arī mirstīgās atliekas.

Pēc Ginteres teiktā, vakar sievieti palīdzēja atrast tas, ka sniegs bija pilnībā nokusis un arī ūdens līmenis grāvī bija krities aptuveni par metru.

Precīzu sievietes nāves iemeslu noteiks ekspertīze.