Ziņas

Sabiedrība

Rūjienā veiks ielu brauktuvju virsmas apstrādi

SIA “Limbažu ceļi” par 39 737 eiro veiks ielu brauktuvju virsmas apstrādi Rūjienā, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) informācija.

Līgums ar uzņēmumu noslēgts par 39 737 eiro. Iepriekš izsludināta iepirkuma laikā tika saņemti vēl divu pretendentu piedāvājumi.

Kā aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā, darbi tiks veikti Virķēnu šosejā un Pērnavas ielā.

Virķēnu šosejā tiks veikta caurteku tīrīšana (līdz 0,5 metriem), nomaļu grunts uzauguma noņemšana, grunti aizvedot uz uzņēmēja atbērtni, plaisu aizpildīšana ar bitumena emulsiju un sīkšķembām, nesaistītu minerālmateriālu seguma remonts, bedrīšu aizpildīšana ar bitumena emulsiju un šķembām, izmantojot nepilno tehnoloģiju, kā arī vienkārtas virsmas apstrāde.

Savukārt Pērnavas ielā veiks caurtekas tīrīšanu gan līdz 0,5 metriem, gan virs 0,5 metriem, grāvju tīrīšanu, grunti aizvedot uz uzņēmēja atbērtni, nomaļu grunts uzauguma noņemšanu, grunti aizvedot uz uzņēmēja atbērtni. Tiks veikta arī plaisu aizpildīšana ar bitumena emulsiju un sīkšķembām, bedrīšu aizpildīšana ar karsto asfaltbetonu, izmantojot nepilno tehnoloģiju, asfalta seguma savienojumu un izlīdzinošā frāzēšana, profila labošana ar karsto asfaltu un vienkārša virsmas apstrāde.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, SIA “Limbažu ceļi” pagājušo gadu noslēgusi ar 9 972 326 eiro lielu apgrozījumu un 426 569 eiro peļņu.