Ziņas

Sabiedrība

RTU filiālē Cēsīs – Atvērto durvju diena

Šodien četrās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) filiālēs – Cēsīs, Liepājā, Ventspilī un Daugavpilī – notiks Atvērto durvju diena, kurā varēs uzzināt par studiju iespējām RTU.

Kā aģentūru LETA informēja augstskolā, pirmā durvis plkst.12 vērs Daugavpils filiāle, plkst.14 studēt gribētājus gaidīs Cēsu filiāle, bet plkst.15 – RTU filiāles Liepājā un Ventspilī. Interesenti varēs uzzināt par filiālēs piedāvātajām studiju programmām, iestāšanās noteikumiem un stipendijām, kā arī būs iespēja iepazīties ar studiju vidi, laboratorijām un bibliotēku.

Liepājas filiāle interesentiem būs sagādājusi gan industriālā robota paraugdemonstrējumus, gan dažādus fizikas eksperimentus. Arī Cēsu filiāle Atvērto durvju dienā interesentiem piedāvās iemēģināt roku dažādos eksperimentos, kā arī aicinās skolēnus piedalīties RTU Karjeras centra praktiskajā nodarbībā, karjeras konsultantes un psiholoģes vadībā diskutējot par motivāciju, prasmēm un spējām, kādas nepieciešamas, studējot augstskolā.

Savukārt Daugavpils filiālē studēt gribētājiem būs iespēja tikties arī ar filiāles Studentu pašpārvaldes pārstāvjiem, kuri pastāstīs vairāk par studentu ikdienu. Iedvesmoties inženierzinātņu studijām ikviens varēs arī tehniskās jaunrades darbnīcās, kas piedāvās vērot un pašiem izmēģināt elektrotehnikas un elektronikas eksperimentus.

Informāciju par studijām RTU 11.aprīlī varēs iegūt arī Rīgā, kur Atvērto durvju diena notiks no plkst.10 līdz 14 RTU Dizaina centrā.

LETA