Ziņas

Sports

Rollersprints aizvadīts

Uzvara. Cēsu rollersprintā V16 grupas finālā Cēsu Sporta skolas audzēknis Reinis Matīss Upens pārspēja madonieti Kalvi Krīgeru.Foto: Māris Buholcs

Pie Cēsu sporta kompleksa norisinājās tradicionālās rollerslēpošanas sprinta sacensības. Lielākā konkurence un sīvākās cīņas bija vērojamas jaunākajās grupās, bet vecākajās dalībnieku skaits bija neliels. To nedaudz ietekmēja arī tas, ka nedēļas nogalē Igaunijas sporta centrā Otepē risinājās Baltijas kausa sacensības biatlonā, kur startēja arī Cēsu Sporta skolas (CPSS) audzēkņi.

Rollerslēpošanas sacensībās vispirms notika kvalifikācijas braucieni, kuros vīriem ātrāko laiku uzrādīja cēsnieks Artūrs Brants, bet dāmām – madoniete Kitija Auziņa. Viņai diemžēl SE grupā konkurentes nepieteicās, tāpēc finālbraucienā viņa startēja pārī ar V40 grupas vienīgo braucēju Andi Dravantu. Šajā duelī ātrākā izrādījās K. Auziņa.

VE grupā arī finālā nepārspēts palika A. Brants, izcīnot kārtējo Cēsu rollersprinta uzvarētāja medaļu. Otrajā vietā Ingmārs Briedis, bet trešais – CPSS audzēknis Kristiāns Deičs, kurš mazajā finālā pārspēja Gati Graudiņu.

V18 grupā divu CPSS sportistu konkurencē Niklāvs Eglītis pārspēja Dāvi Krūmiņu. S18 grupā uzvarēja Vineta Pētersone (CPSS), otrajā vietā Madara Zaķe (B.XC.S), trešajā – Ilona Upena (CPSS). Pēc finiša Vineta atzina, ka BMX ritenis nolikts malā un viņa sākusi gatavoties ziemas sezonai, kurā uzsvaru liks uz distanču slēpošanu. Īsts treniņdarbs vēl neesot sākts, uzvara sprintā ir kā rezultāts veiktajam BMX trasēs un treniņos.

V16 grupas finālā Reinis Upens pieveica madonieti Kalvi Krīgeru, bet trešajā vietā Silvestrs Kozlovskis no Viļakas. S16 grupas finālā Evelīna Rama (CPSS) pārspēja savu komandas biedreni Rebeku Raisku.

V14 grupā startēja 12 braucēji, un fināls bija bez mājniekiem. Uzvarēja madonietis Uvis Akmentiņš. Mazajā finālā iekļuva Artūrs Tinuss, taču zaudēja Viļakas sportistam, paliekot 4.vietā. Līdzīga situācija arī S14 grupā, kur labākā no CPSS bija Kitija Rozenova, kurai 4.vieta. Uzvarēja Samanta Krampe no “SS Arkādija”.

Arī V12 grupā mājniekiem tikai ceturtā vieta, kurā Pēteris Radiņš. Viss goda pjedestāls šoreiz Madonas Sporta skolas jauniešiem. S12 grupā finālā uzvarēja Madara Veckalniņa, bet nākamajās vietās CPSS audzēknes, otrā – Marta Upmale, trešā – Elza Bleidele, ceturtā – Madara Vildere.