Ziņas

Sabiedrība

Rīko talku Eduarda Veidenbauma dzimtas mājās

Tuvojoties Lielajai talkai, AS “Cēsu alus” sadarbībā ar Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvjiem šodien kopīgi uzkops dzejnieka Eduarda Veidenbauma dzimtas māju “Glāznieki” piemiņas vietu, kas atrodas Aldaru laukumā 1, Cēsīs.

Kā aģentūru LETA informēja LBAS sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Birkenfelde, pašas mājas gan vairs nav, bet teritoriju jau vairākus gadus apsaimnieko AS “Cēsu alus”.

Talkā piedalīsies LBAS vadība un speciālisti, AS “Cēsu alus” darbinieki, VUGD amatpersonu un darbinieku LAKRS arodorganizācijas pārstāvji un LBAS dalīborganizāciju pārstāvji.

Plānots, ka talka sāksies plkst.12 un tajā piedalīsies ap 40 talciniekiem.

“Cēsu pilsēta un novads ir prioritāri uzņēmuma atbalsta pasākumiem, un šogad mūsu darbinieki iesaistīsies arī talkas aktivitātēs, rūpējoties par kultūrvēsturisko objektu, kas atrodas uzņēmuma teritorijā, – dzejnieka Eduarda Veidenbauma dzimtas māju “Glāznieki” piemiņas vietu,” sacīja uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone.

 

“LBAS talkā piedalās katru pavasari, bet ar šo gadu esam aizsākuši jaunu tradīciju – braukt ciemos pie arodorganizācijām reģionos un strādāt kopā ar tām,” atklājis LBAS priekšsēdētājs Pēteris Krīgers.

Šodien plkst.11 talkas dalībnieki viesosies VUGD Vidzemes reģiona brigādes Cēsu daļā, savukārt darbi “Glāzniekos” sāksies ap plkst.12.