Ziņas

Sabiedrība

Rīgas ielas Cēsīs pārbūvei saņemti trīs pieteikumi

Rīgas ielas posma pārbūvei Cēsīs pieteikušies trīs pretendenti, aģentūru LETA informēja pašvaldības Komunikācijas nodaļas vadītājs Kārlis Pots.

Pašvaldība cer šī mēneša laikā nolemt, kurš darbus veiks, bet tas atkarīgs no ļoti daudziem apstākļiem – iepirkuma komisijas sēžu sasaukšanas iespējas, pretendentu iesniegto dokumentu kvalitātes, nepieciešamības skaidrot iesniegtos dokumentus utt.

LETA jau informēja, ka Cēsu novada pašvaldība bija izsludinājusi iepirkumu Rīgas ielas posma pārbūvei Cēsīs, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja informācija.

Pārbūves laikā paredzēta betona bruģakmens, kā arī granīta bruģakmens ieklāšana, lietus ūdens kanalizācijas izbūve, sadzīves kanalizācijas izbūve, ūdensvada izbūve u.c. darbi.

Kā aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā, Rīgas ielas būvniecības darbi tiks organizēti divos posmos. Pirmais posms ir Rīgas iela posmā no Kases ielas līdz Rožu laukumam, savukārt otrais – Rīgas iela posmā no Rožu laukuma līdz Līvu laukumam.

Plānotais kopējais būvniecības darbu ilgums ir 14 mēneši, pēc kuriem būvdarbi pilnībā ir pabeigti un būve ir pieņemta ekspluatācijā. Uzņēmējam būvdarbi jāveic pa būvniecības posmiem. Rīgas ielas pirmais posms pilnībā jāpabeidz astoņu mēnešu laikā no līguma noslēgšanas brīža. Rīgas ielas otrā posma būvdarbus atļauts sākt tikai pēc pirmā posma pilnīgas pabeigšanas. Pašvaldība atļāvusi izmantot darbu tehnoloģisko pārtraukumu gada ziemas un pavasara mēnešos.

Konkurss tika rīkots, lai īstenotu Eiropas Reģionālās attīstības fonda darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” specifiskā atbalsta mērķi “Palielināt privāto investīciju apjomu reģionos, veicot ieguldījumus uzņēmējdarbības attīstībai atbilstoši pašvaldību attīstības programmās noteiktajai teritoriju ekonomiskajai specializācijai un balstoties uz vietējo uzņēmēju vajadzībām”.