Ziņas

Sabiedrība

Rīgā būs Valmieras pārstāvniecība

Šodien Valmieras pilsētas pašvaldības domes deputāti atbalstīja Valmieras pilsētas pārstāvniecības Rīgā izveidi, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Pamatojot šī lēmuma nepieciešamību, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks (“Valmierai un Vidzemei”) uzsvēra, ka Valmieras pilsētas pārstāvniecības izveide galvaspilsētā ļaus nodrošināt pilnvērtīgu pašvaldības interešu pārstāvniecību dažādās iestādēs, tikšanās un sanāksmēs, kā arī palīdzēs koordinēt sadarbību valsts un pašvaldības lietās, uzņēmējdarbībā un projektu attīstībā.

“Valmieras pārstāvniecībā Rīgā ikviens varēs saņemt informāciju par Valmieras pilsētas pašvaldības darbību, pilsētas attīstību, īstenotajiem un plānotajiem projektiem, uzņēmējdarbības sākšanas un investīciju iespējām, iespējām Valmieru izvēlēties kā dzīvesvietu un citiem jautājumiem. Tāpat Valmieras pilsētas pārstāvniecībā Rīgā interesenti varēs uzzināt visu nepieciešamo informāciju par izglītības iespējām Valmierā, kultūras un izklaides pasākumiem, tūrisma piedāvājumu, kā arī pārrunāt sadarbības iespējas visdažādākajos jautājumos,” pastāstīja Baiks.

Atbilstoši domē pieņemtajam lēmumam Valmieras pilsētas pārstāvniecību Rīgā vadīs līdzšinējais Valmieras pilsētas pašvaldības izpilddirektors Aigars Vītols, kurš vienlaikus būs arī Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Baika padomnieks. Lēmums stāsies spēkā 1.septembrī.

Pārstāvniecības Rīgā ir arī citām pašvaldībām.