Ziņas

Sports

Revanšs neizdevās

Florbola virslīgā “Cēsu alus/ Lekrings” piedzīvoja ceturto zaudējumu sezonā, izbraukumā ar 3:7 zaudējot “Rubenes” florbolistiem. Šajā sezonā cēsniekiem tā arī neizdevās uzvarēt šo komandu, jo arī pirmajā aplī savā laukumā tika piedzīvots zaudējums 6:8.

Aizvadītajā spēlē pēc pirmās trešdaļas vēl bija līdzvērtīgais 1:1, taču otrajā trešdaļā rubenieši guva trīs bezatbildes vārtus, panākot 4:1 savā labā. Šajā trešdaļā abām komandām bija iespēja spēlēt lielajā vairākumā, taču izmantoja šo iespēju tikai “Rubenes” komanda.

Pēdējā trešdaļā vairāk nekā piecas minūtes cēsnieki spēlēja sešatā, taču divreiz tika sodīti, pašiem gūstot vien vienus vārtus. Rezultātā zaudējums 3:7. Vārtus guva: Aleksandrs Abramovs, Emīls Dzalbs un Andris Malkavs.

Iepriekšējā dienā Cēsu komanda arī rādīja ne pārāk izteiksmīgu spēli pret Latvijas U-19 izlasi, uzvarot 4:1. Vārtus guva E. Dzalbs, Toms Rīsmanis, Artūrs Jurševskis un Mārtiņš Rajeckis.

Pēdējās piecās spēlēs “Cēsu alus/ Lekrings” piedzīvojuši trīs zaudējumus, līdz ar to sarukušas iespējas noslēgt sezonu pirmajā vietā regulārajā čempionātā.

Komandas galvenais treneris Artis Malkavs situāciju skaidro ar nepieciešamo emociju trūkumu. Sezona bijusi gara, šobrīd spēlētāji nav labākajā fiziskajā formā, arī emocionāli neizdodas pacelt sevi vajadzīgajā līmenī. Vairākiem spēlētājiem ir mikrotraumas, kas arī atstāj iespaidu uz sniegumu. Spēlē pret “Rubeni” nācās spēlēt ar divām maiņām un katra kļūme maksāja vārtus.

“Rubenieši, spēlējot ar trim maiņām, izrādījās pārāki, lai gan arī mums bija iespējas uzvarēt. Neizdevās nospēlēt disciplinēti līdz galam,” atzina treneris.

Viņš norādīja, ka traumas guvušajiem spēlētājiem ļaus pilnībā sadziedēt kaites, lai izslēgšanas spēlēs komanda būtu pilnā sastāvā. A. Malkavs sola, ka uz svarīgākajām spēlēm ierindā būs arī Ingus Laiviņš.

Cīņu par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs turpina “SK Pārgauja”, kas atrodas tūlīt aiz vēlamās robežas. Aizvadītās nedēļas nogalē stalbēniešiem vienu punktu atņēma U-19 izlase. Otrajā trešdaļā U-19 bija vadībā 5:2, taču “SK Pārgauja” spēja izglābties, minūti un 13 sekundes pirms pamatlaika beigām panākot 5:5. Pagarinājuma otrajā minūtē viņi guva arī uzvaras vārtus. Pamatlaikā divus vārtus guva Lauris Ābols, pa vienam – Gatis Gailis, Kristers Jansons un Oskars Balodis, kurš otrreiz bija precīzs pagarinājumā.

Jānis Gabrāns