Ziņas

Sports

Revanši neizdevās

Kārtējās Latvijas florbola čempionāta virslīgas spēlēs tikās Cēsu “Lekrings” un Stalbes “Pārgauja”. Atgādināšu, ka pirmajā aplī ar 5:4 uzvarēja cēsnieki, un šoreiz Stalbes komanda bija apņēmības pilna revanšēties.

Tam par labu bija divi faktori. Pirmkārt, spēle notika Stal­bē, otrkārt, “Pārgaujas” rindās pēc vairāku gadu prombūtnes atgriezās Latvijas izlases spēlētājs Artūrs Jurševskis. Tieši šajā klubā viņš sāka savas florbolista gaitas, tad vairākus gadus spēlēja “Lekrings” rindās, pēc tam gadu Ulbrokā, bet šīs sezonas pirmo pusi aizvadīja Čehijas elites līgā, līdz nolēma atgriezties dzimtajā klubā.

Diemžēl atgriešanās nenotika ar pozitīvām emocijām, jo revanšs neizdevās, piedzīvots zaudējums 4:6. Spēles pirmā puse Stalbes ko­mandai bija ļoti neizdevusies, jo viņi nonāca zaudētājos 0:5. “Lek­rings” labā vārtus guva: Lauris Zaicevs, Kārlis Bulmei­sters, Pēteris Trekše, Toms Rīs­manis un Jorens Malkavs.

Tikai spēles 35.minūtē mājinieki spēja gūt pirmos vārtus, tajos ar rezultatīvu piespēli atzīmējās A. Jurševskis, vārtus guva Edgars Puriņš. Trešā perioda sestajā minūtē 15 sekunžu laikā mājinieki guva vēl divus vārtus (Oskars Balodis un E. Puriņš), ļaujot atdzimt cerībai, taču cēsnieki neļāva tai realizēties. Spēles izskaņā katra komanda guva pa vieniem vārtiem, cēsnieku rindās atzīmējās Gints Bērtulis, mājiniekiem savus trešos vārtus guva E. Pu­riņš, un, fināla sirēnai skanot, rezultāts 6:4 Cēsu komandas labā.

Svētdien “Lekrings” devās uz Igauniju, lai censtos revanšēties “EMU SK” par zaudējumu pirmajā aplī 5:7. Taču arī šis revanšs neizdevās, un piedzīvots zaudējums 4:7. Vārtus guva P. Trekše, T. Rīsmanis, Kevins Šmits un Aleksandrs Abramovs.

Turnīra tabulā “Lekrings” ar 30 punktiem ieņem ceturto vietu, bet “SK Pārgauja” ar 19 punktiem atrodas desmitajā vietā, ārpus izslēgšanas spēļu zonas.

Sieviešu virslīgā joprojām uzvaras garšu nav izbaudījušas “Lekrings” spēlētājas, kuras aizvadītās nedēļas nogalē ar 0:8 zaudēja līderēm – Rubenes komandai.

Zaudējumu vīriešu 1.līgas turnīrā piedzīvoja “Lekrings-1″, ar 4:10 atzīstot komandas ” FK Roja Rauda Print” pārākumu. Cēsnie­ku labā vārtus guva Emīls Grīnbergs, Rūdis Jermacāns, Edgars Skrastiņš un Markuss Rozītis.