Ziņas

Sabiedrība

Remontdarbiem uz Valmieras šosejas tehnoloģiskais pārtraukums līdz pavasarim

No sestdienas, 10. decembra, sācies tehnoloģiskais pārtraukums uz valsts galvenā autoceļa Inčukalns–Valmiera–Igaunijas robeža (Valka) (A3) 19 kilometru garā ceļā posmā (60.20-79.45 km). Ieplānots, ka būvdarbi atsāksies nākamā gada aprīlī, informē VAS “Latvijas Valsts ceļi” Komunikācijas daļa.

Visā ceļa posmā saglabāsies ātruma ierobežojums 70 km/h, izņemot ceļa posmu no Valsts transporta uzņēmuma (65. kilometrs) līdz Valmieras robežai un posmā zem autoceļa Valmiera–Smiltene (P18) pārvada, kur tiks slēgta viena brauktuve un satiksme organizēta pa pretējo brauktuvi divos virzienos. Abos šajos posmos ātruma ierobežojums saglabāsies 50 km/h.

Šī gada maijā segas pārbūves darbus uz Valmieras šosejas uzsāka SIA Binders, līguma summa ir 19 536 391,10 eiro (ar PVN).

Aktīvie būvdarbi uz valsts autoceļiem lielākoties ir pabeigti, tomēr atsevišķos objektos vēl noris darbi, kas nav saistīti ar seguma izbūvi. Lielākajā daļa būvobjektu, kuru realizācija ir plānota divu gadu laikā, ir ieviests tehnoloģiskais pārtraukums līdz pavasarim.

Plašāku informāciju par braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem jautājumiem varat iegūt, zvanot VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) Satiksmes informācijas centram pa diennakts tālruni 80005555, LVC mājas lapā www.lvceli.lv, kā arī LVC Twitter un Facebook kontos.