Ziņas

Kriminālziņas

Reibumā sēžas pie stūres un ietriecas ceļa zīmē

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē saņemta informācija par 69 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 12 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 13 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 11 nodarījumi pret īpašumu, no kuriem septiņas bija zādzības. Notikuši 11 ceļu satiksmes negadījumi, trijos no tiem bijuši arī cietušiem. Pie transporta līdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies divi vadītāji. Noformēti 109 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 37 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk par konkrētiem gadījumiem notikumu izklāstā informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Vakar pulksten 11:20 Varakļānu novadā, Varakļānos, pa Barkavas ielu, 1975.gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu „Audi”, būdama alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā bija 2.17 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Pulksten 19:48 Valkā, Tālavas ielā 4, virzienā no Ausekļa ielas uz Rīgas ielu, 1962.gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu bez jebkāda veida transporta līdzekļa vadīšanas tiesībām, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā bija 1.98 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Savukārt pulksten 11:40 Priekuļu novadā, Mārsnēnu pagastā, autoceļa Liepa-Smiltene 10. kilometrā, 1994.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu „Opel”, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca ceļa zīmei. Automašīna apgāzās, kā arī sabojāja ceļa zīmi. Transporta līdzekļa vadītājs bija alkoholisko dzērienu ietekmē (2,62 promiles). Vadītājs un vēl viens pasažieris, 1999.gadā dzimis vīrietis, nogādāti tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.