Ziņas

Kriminālziņas

Reģistrētas zādzības un braukšana reibumā

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 70 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 13 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par vienu zādzību no tirdzniecības vietas, reģistrēts viens mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījums).

Reģistrēta informācija par 18 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 11 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Notikuši pieci ceļu satiksmes negadījumi, negadījumos nav cietušo. Reģistrēti četri gadījumi, kad autovadītāji sēdušies pie stūres alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu administratīvo sodu saņēmuši 36 vadītāji. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīti 79 protokoli.

Plašāk par reģistrētiem notikumiem ziņas sniedz Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse.

15.septembrī pēc pusnakts saņemta informācija, ka Smiltenes novada Brantu pagastā no kādas neaizslēgtas dzīvojamās mājas nozagts krūmgriezis Husqvarna. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

14.septembrī saņemta informācija, ka nakts laikā Limbažos pēc kopīgas alkohola lietošanas, pagaidām vēl nenoskaidrotos apstākļos 1984.gadā dzimušam vīrietim nozagts mobilais telefons Samsung Galaxy. Policijā sākts kriminālprocess.

14.septembrī saņemta informācija, ka nakts laikā Gulbenē, Litenes ielā, garāžu kooperatīvā, atlaužot garāžas durvis, no telpām nozagtas dažādas mantas. Par zādzību policijā sākts kriminālprocess.

14.septembrī ap plkst. 11 no mediķiem saņemta informācija par kādu 1970.gadā dzimušu vīrieti, kuru sakodis suns Limbažu novada Skultes pagastā, Ošlejās. Sākotnējā informācija liecināja, ka vīrietis sakosts, jo viņš mēģinājis pie ķēdes piesietam kaimiņu sunim atņemt kaulu. Vīrietis atradies alkohola reibumā. Kā vēlāk izrādījās šis pats vīrietis naktī uz 14.septembri pēc pulksten 3 bija nonācis policijas redzeslokā par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Ošlejās vīrietis pieķerts pie automašīnas Volvo stūres 2,13 promiļu reibumā. Par šo pārkāpumu viņam tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

14.septembrī plkst.13:15 Valmierā, Fabrikas ielā, pieķerts iereibis automašīnas Toyota Corolla vadītājs. 1975.gadā dzimušais vīrietis pie automašīnas stūres bija sēdies 2,62 promiļu reibumā. Par pārkāpumu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

14.septembrī ap pulksten 18 Cēsīs, Pētera ielā, vadot automašīnu, stiprā reibumā pieķerts 1974.gadā dzimis vīrietis. Autovadītājs pie automašīnas Mitsubishi stūres bija sēdies 3,28 promiļu reibumā. Par pārkāpumu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Aizdomās par zādzības no automašīnas izdarīšanu 10.septembra naktī  Madonā aizturēts kāds 1998. gadā dzimis jaunietis. Jau vēstīts, ka ap pulksten 2 policijā tika saņemta informācija, ka Poruka ielā no automašīnas Ford Galaxy salona nozagts tur atstāts naudas maks un mobilais tālrunis Samsung. 17 gadus vecais jaunietis jau vairākkārt nonācis policijas redzeslokā par līdzīgiem noziedzīgiem nodarījumiem. Policija turpina uzsākto izmeklēšanu un noskaidro aizturētās personas saistību ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem.