Ziņas

Kriminālziņas

Raunas pagastā, kādā īpašumā nozagts kvadracikls

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 62 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti pieci ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā no tiem viena cietusi persona. Noformēti 60 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes noteikumu jomā, no kuriem 35 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

9.aprīlī laika posmā no 00:00 līdz 08:00 Raunas novadā Raunas pagastā, kādā īpašumā nozagts YAMAHA kvadracikls. Kopējais materiālais zaudējums – aptuveni 5000 EUR. Uzsākts kriminālprocess. Policija skaidro notikušā apstākļus.

9.aprīlī laika posmā no 14:00 līdz 18:00 Valkas novadā Valkā, Merķeļa ielā, nenoskaidrota persona, brīvi piekļūstot, no kāpņutelpas nozagts bērnu velosipēds rozā krāsā. Kopējie materiālie zaudējumi 110 EUR. Policija skaidro notikušā apstākļus.

9.aprīlī pulksten 18:00 Smiltenes novadā Bilskas pagastā autoceļa Bilska – Lobērģi – Mēri, kāda sieviete vadot automašīnu “OPEL” neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā automašīnu sanesa, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas vadītāja. Policija skaidro notikušā apstākļus.