Ziņas

Kriminālziņas

Raunā autovadītāja iebrauc kokā

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 53 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 14 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā no gadījumiem ir viena cietusi persona. Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā nav reģistrēti gadījumi, kad vadītāji pie transportlīdzekļu stūres būtu sēdušies alkoholisko dzērienu iespaidā. Noformēti 49 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 19 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

3.decembrī pulksten 12:50 Raunā automašīnas “Mercedes Benz” vadītāja neizvēlējās drošu, ceļa un meteoroloģiskajiem apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca kokā. Automašīnas vadītāja ar gūtajām traumām tika nogādāta medicīnas iestādē. Konstatēts, ka transportlīdzeklis atradās tehniskajā kārtībā, kā arī riepu protektori bija atbilstoši noteiktajam dziļumam.

Policija aicina autovadītājus būt uzmanīgiem un šajos mainīgajos ziemas laikapstākļos izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu. Tāpat būtiski atcerēties, ka ziemā nepieciešams ieturēt lielāku distanci, lai nerastos bīstamas situācijas, kā arī daudz apdomīgāk jāveic dažādi manevri.