Ziņas

Sabiedrība

Rankas pagastā degusi saimniecības ēka un tajā esošās automašīnas

Aizvadītajā diennaktī, no 13.februāra plkst. 6.30 līdz 14.februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma deviņus izsaukumus. VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa informē, ka seši no tiem bijuši uz ugunsgrēku dzēšanu, bet trīs uz glābšanas darbiem.

Vakarrīt plkst. 7.07 tika saņemts izsaukums uz Apes novada Gaujienu, kur vienstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst.8.14.

Uz nopietnākiem sodrēju dzēšanas darbiem ugunsdzēsēji steigušies uz Jaunpiebalgas novadu. Plkst. 13.22 izsaukums saņemts uz Jaunpiebalgu, kur trīsstāvu daudzdzīvokļu mājas dūmvadā, kurš bija 18 m garš, dega sodrēji 2m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 13.48. Notikuma vietā strādāja Jaunpiebalgas, Cesvaines un Gulbenes ugunsdzēsēji.

Vakar plkst. 23.19 tika saņemts izsaukums uz Zvejnieku ielu Limbažos, kur divstāvu dzīvojamām mājas pagrabā dega malka un papīri 2m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 00.23.

Plkst. 00.36 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Atmodas ielu Smiltenē, kur divstāvu angārā dega granulu katla granulu bunkurs 3m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 1.41. Ugunsgrēks likvidēšanā strādāja Smiltenes un Strenču ugunsdzēsēji.

Plkst. 4.41 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Rankas pagastu. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka 40m² platībā deg vienstāvu koka saimniecības ēka un tajā esošās divas vieglās automašīnas. Ugunsgrēks tika nodzēsts plkst. 6.37.