Ziņas

Sabiedrība

“Rally Alūksne 2016” laikā plānoti satiksmes ierobežojumi

Šodien un rīt, 16.janvārī, Alūksnes novada teritorijā ar Latvijas un Lietuvas rallijsprinta čempionātu pirmā posma sacensībām “Rally Alūksne 2016” sāksies šī gada rallija sezona. Sakarā ar sacensībām gaidāmi arī satiksmes ierobežojumi.

Kā aģentūru LETA informēja Alūksnes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka, šodien, kad plkst.19.30 pie Alūksnes Kultūras centra notiks sacensību atklāšanas ceremoniālais starts, pārējo transportlīdzekļu satiksmei būs slēgta Brūža iela posmā no Pils ielas līdz Brūža ielai 7 laikā no plkst.17 līdz 21.

Savukārt rīt, 16.janvārī, notiks sacīkstes astoņos ātrumposmos, tādēļ transportlīdzekļu kustība būs aizliegta vairākos Alūksnes novada ceļos. Tā vispārējai kustībai būs slēgti šādi autoceļi: Strautiņi-Vālodzes-Jaunisaki-Lapiņas-Šļukuma krustojums-Zīles Ziemera pagastā no plkst.8.30 līdz 13, Druvas-Zīlītes-Bundzene-Silamalu krustojums-Meistara ezers Mārkalnes pagastā no plkst.9 līdz 13.15, Celenski-Vecrunči-Brūzis-Tūja-Goblejas-Nēķene-Luki-Sniedzes-Jaunpuntuži Alsviķu pagastā no plkst.13 līdz 17.30, kā arī Brāļu kapi-Ievugravas-Melgalvji-Rezaka-Krievi-Strautiņi Alsviķu pagastā no plkst.14 līdz 18.15.

Pašvaldība aicina autovadītājus būt saprotošiem un ievērot satiksmes ierobežojumus, kā arī iespēju robežās izvēlēties citus ceļus vai citus laikus nokļūšanai vēlamajā galapunktā.

Kā ik gadu, ieeja “Rally Alūksne 2016” ātrumposmos skatītājiem būs bez maksas.

Rallijsprintu “Alūksne 2016” organizē Autosporta klubs “Alūksne” sadarbībā ar Latvijas Automobiļu federācijas Standartautomobiļu komisiju un Alūksnes novada pašvaldību.