Ziņas

Sports

Rajona sportistiem kārtējās uzvaras

Mačs bija svarīgs abām komandām, jo jūrmalnieki pirms šīs spēles atradās trešajā vietā. Spēles sākums bija līdzīgs, un pirmā trešdaļa noslēdzās 20:20. Taču otrajā trešdaļā cēsnieki palielināja spēles tempu, precīzus trīs punktu metienus realizēja Ivo Pūce, Sergejs un Iļja Kiseļovi, kas ļāva puslaiku noslēgt 53:41 cēsnieku labā. Arī turpmāk cēsnieki palielināja rezultāta starpību un, lai gan pēdējā ceturtdaļā laukumā atkal valdīja līdzīga spēle, cēsnieku uzvara šaubas neradīja. Komandā rezultatīvākie: Sergejs Kiseļovs – 21, Ivo Pūce – 18, Iļja Kiseļovs – 14.

“Mūsu izvēlētā spēles taktika izrādījās pareiza, un izrāviens otrajā trešdaļā nosvēra svaru kausus mūsu labā. Uzvara šajā mačā ļāva mums nostiprināt savas pozīcijas, bet atslābināties nevar. Čempionāts ir tikai pusē, un svarīgākās spēles vēl priekšā,” atzina komandas galvenais treneris Vladimirs Kiseļovs.

Šovakar Rīgā “SK Cēsis/ Remarks” aizvada šī gada pēdējo spēli pret “Falco/ Ķeizarmežs”.

2005.gadu ar uzvaru noslēdza arī florbola komanda “SK Cēsis/ Lekrings”, kas savā laukumā ar 7:2 pārspēja Talsu komandu. Visā spēlē bija jūtams cēsnieku pārsvars, ko viņi realizēja arī laukumā. Vārtus guva: Māris Zicmanis, Artis Malkavs – 2, Mārtiņš Jarohovičs, Jānis Freivalds, Oskars Dumpis.

Šo gadu cēsnieki noslēdz 5.vietā ar 15 izcīnītajiem punktiem. Tuvākie sekotāji “FK Rīga” atpaliek par septiņiem punktiem, toties pakāpties kādu vietu augstāk “Lekringam” ir gluži reāli. 4.vietā ir “Bauskas Klēts” ar 17 punktiem, bet trešajā – “Ķekava” ar 18 punktiem.

Nākamā spēle 8.janvārī savā laukumā pret “Latvijas Avīzi”.