Ziņas

Sports

Pusfināls sasniegts

Latvijas florbola virslīgas čempionāta pusfinālā iekļuvusi čempionvienība “Cēsu alus/ Lekrings”, piektajā spēlē pārliecinoši pieveicot “Ulbroka/ FS Masters” ar 7:1. Kopumā sērija cēsniekiem nenāca viegli, lai arī pirms šīs spēles viņi bija vadībā 3:1, tomēr visas trīs uzvaras bija izcīnītas smagā cīņā. Piektajā spēlē savā laukumā cēsnieki pretiniekam nedeva iespēju pat domāt par sērijas pagarināšanu. Pirmie vārti gan tika gūti 14. minūtes beigās, bet līdz trešdaļas beigām jau 3:0. Pēc divām trešdaļām jau 6:1. Pēdējā trešdaļā vēl gūti septītie vārti un pārliecinoša uzvara 7:1. Trīs vārtus guva Emīls Dzalbs, pa vienam Ingus Laiviņš, Jānis Melderis, Andris Rajeckis un Toms Šmits.

Turpinās spēlēs arī komandām, kas neiekļuva izslēgšanas spēlēs. Stalbes “Pārgauja” ar 5:3 pieveica līgas pastarīšus “Jelgavas novads”. Divus vārtus guva Lauris Ābols, pa vienam Olafs Zvīnis, Miķelis Roops un Oskars Balodis.

Ja virslīgā Cēsu komanda iekļuva nākamajā kārtā, 1.līgā spēlējošajiem tas neizdevās. Komanda “Lekrings” sērijā līdz divām uzvarām tomēr zaudēja “LU/ FS Masters” komandai 1:2. Pirmajā spēlē cēsnieki uzvarēja 9:7, otrajā zaudēja 4:7, arī izšķirošajā piedzīvoja zaudējumu 5:11 un no tālākās cīņas izstājās.

Jānis Gabrāns