Ziņas

Sabiedrība

Priekuļu novada svētkos ieradīsies “100 darbi Latvijai” vēstneši – būs iespēja laimēt jūras ceļojumu

100 darbi Latvijai. Vēstneši ieradīsies arī Priekuļu novada svētkos

Turpinās vides iniciatīvas „100 darbi Latvijai” vēstnešu ceļojums pa Vidzemes un Latgales novadu svētkiem, un šoreiz tas ved uz Priekuļiem. Sestdien, 8.jūlijā, vēstneši viesosies Priekuļu novada svētkos “PA-SAULE IR TE-PAT!”. Laikā no plkst.11:00 līdz 14:00 viņi informēs par 100 labajiem vides darbiem Latvijai un piedāvās asināt prātu vides jautājumos. Spēles dalībnieki balvā saņems īpašu sēklu paciņu un piedalīsies izlozē par Tallink jūras ceļojumu uz Stokholmu 4 personām.

Ar mērķi padarīt skaistāku savu apkārtējo vidi un Latviju, saņemtās sēklas jāiesēj puķu kastē, dārzā, pagalmā, ceļmalā, vai kādā citā tām piemērotā vietā. Lai piedalītos izlozē par jūras ceļojumu, līdz 15.jūlijam iniciatīvas mājas lapā www.100darbilatvijai.lv jāpiereģistrē sēklu paciņas numurs. Laimīgais uzvarētājs tiks paziņots 17.jūlijā.

Kopumā šajā pavasarī un vasarā „100 darbi Latvijai” vēstneši apmeklē 10 Vidzemes un Latgales puses pilsētu svētkus. Uzvarētājs tiek izlozēts pēc katriem svētkiem un saņem jūras ceļojumu 4 personām.

Šogad vēstneši jau viesojās Kocēnos, Līgatnē, Amatas novada Skujenē, Saulkrastos, Valkā, Balvos un viņus vēl varēs sastapt:

15. jūlijā – Raunā (Latvijas Puķu draugu saietā „Raunā vasaras ziedos”)

5. augustā – Limbažos (Limbažu pilsētas svētkos)

12. augustā – Jaunpiebalgā (Jaunpiebalgas novada svētkos „Izvēlies Piebalgu!”)

SIA „ZAAO” īstenotā vides iniciatīva „100 darbi Latvijai” aicina ikvienu ceļā uz mūsu valsts pastāvēšanas simtgadi atstāt pēdas aiz sevis, paveicot kādu skaistu vides labiekārtošanas, izdaiļošanas vai izglītības darbu. Par visiem labajiem vides darbiem var uzzināt un savu darbu var pieteikt projekta mājas lapā www.100darbilatvijai.lv.

Papildus informācija: Līga Ivanova, „100 darbi Latvijai” koordinatore, 26464686