Ziņas

Kriminālziņas

Priekuļos saskrienas ar “ātrajiem”

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 63 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu precizē, ka reģistrēti 18 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību, 12 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, kā arī 11 noziedzīgi nodarījumi pret īpašumu, no kuriem četras bija zādzības.

Tāpat arī saņemta informācija par četriem ceļu satiksmes negadījumiem. Divos no tiem saņemtas ziņas par cietušajiem. Savukārt transporta līdzekli alkoholisko dzērienu iespaidā vadījušas piecas personas. Kopumā noformēti 131 administratīvā pārkāpuma protokoli.

6.aprīlī pulksten 11:13 Alūksnē, Rūpniecības ielā 8/B, 1963.gadā dzimis vīrietis vadīja asfalta frēzi, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā bija 1,3 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

6.aprīlī pulksten 13 Salacgrīvas novadā, Liepupes pagastā, autoceļa Rīga (Baltezers) – Igaunijas robeža (Ainaži) 57. kilometrā, nenoskaidrots vadītājs, vadot automašīnu „Toyota” sakabē ar piekabi, nebija pietiekami uzmanīgs, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Bojāta automašīna un apgāzusies piekabe. Ceļu satiksmes negadījumā cieta 1940.gadā dzimis vīrietis, kurš nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Reģistrēts negadījums, policija noskaidro notikušā apstākļus.

Savukārt pulksten 18:15 Priekuļos, Cēsu prospekta un Zinātnes ielu krustojumā, 1985.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu „Chrysler Voyager”, nogriežoties pa kreisi, nedeva ceļu operatīvajam – neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) – transportlīdzeklim  „Mercedes-Benz”, ko vadīja 1992.gadā dzimis vīrietis. Rezultātā notika sadursme. Ceļu satiksmes negadījumā traumas guva abi transportlīdzekļu vadītāji un NMPD automašīnas pasažieri – 1960.gadā un 1994.gadā dzimušas sievietes. „Chrysler Voyager” vadītāja nogādāta tuvākajā ārstniecības iestādē, bet NMPD automašīnas vadītājam un pasažieriem sniegta medicīniskā palīdzība notikuma vietā. Reģistrēts ceļu satiksmes negadījums, policija noskaidro notikušā apstākļus.