Ziņas

Kriminālziņas

Priekuļos no dārza mājiņas nozagtas alumīnija kāpnes, zāles pļāvējs un dažādi dārza instrumenti

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 58 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti deviņi ceļu satiksmes negadījumi, bez fiziski cietušām personām. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, nav sēdies neviens transportlīdzekļa vadītājs. Noformēti 64 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 32 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Laika posmā no 26.oktobra līdz 28. oktobrim Priekuļu novadā, Priekuļu pagastā, izsitot loga stiklu, iekļūts dārza mājiņā, un nozagtas alumīnija kāpnes, zāles pļāvējs un dažādi dārza instrumenti. Zaudējumi 175 eiro. Policijā uzsākts kriminālprocess.

28.oktobrī Cēsīs, Pētera un Krūmiņu ielu krustojumā vīrietis, vadot automašīnu “Audi”, nepalaida pa galveno ceļu braucošo automašīnu, kā rezultātā notika sadursme. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā bojātas automašīnas. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

28.oktobrī Burtnieku novadā, Valmieras pagastā uz autoceļa Valmiera – Matīši – Mazsalaca 2. kilometrā sieviete, vadot automašīnu ‘Toyota” neizvēlējās drošu, ceļa un meteoroloģiskajiem apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un drošu braukšanas intervālu, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar automašīnu “Kia”.Cietušo nav, bojātas automašīnas. Policija skaidro negadījuma apstākļus.