Ziņas

Kriminālziņas

Priekuļos kāds vīrietis iebrauc metāla norobežojošās barjerās

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 67 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti deviņi ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā no gadījumiem ir viens cietušais. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies trīs automašīnu vadītāji un velosipēdists. Noformēti 54 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 21 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

23.septembrī pulksten 15:15 Priekuļu novadā kāds vīrietis, vadot automašīnu “Ford Focus”, iebrauca metāla norobežojošās barjerās. Policijai veicot pārbaudi, tika konstatēts, ka transportlīdzekļa vadītājs sēdies pie stūres 2,15 promiļu reibumā, kā arī braucis bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Negadījumā nav fiziski cietušu personu.

23.septembrī pulksten 20:00 Madonas novada Dzelzavas pagastā, autoceļa Pļaviņas-Madona-Gulbene 63.kilometrā, “Toyota” vadītājs pārkāpa ceļu satiksmes noteikumus, sēžoties pie transportlīdzekļa stūres 2,25 promiļu reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

23.septembrī pulksten 22:00 Priekuļu novada Liepas pagastā notika automašīnas avārija. Sākotnējā informācija liecina, ka “VW Golf” vadītājs nobrauca no ceļa braucamās daļas, iebrauca kokā un apgāzās. Negadījumā cieta “VW Golf” vadītājs, kurš tika nogādāts medicīnas iestādē. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Aizvadītajā diennaktī reģistrētas dažādas zādzības. Valmierā konstatēts, ka, atlaužot garāžas logu, nozagts instruments – leņķa slīpmašīna. Savukārt Priekuļu novadā no īpašuma nozagta urbjmašīna. Abos notikumos uzsākti kriminālprocesi.