Ziņas

Uzņēmējdarbība

Preču zīmei “Radīts S!guldā” pieteikušies 20 uzņēmumi

Septembra vidū siguldieši un Latvijas iedzīvotāji veikalu plauktos varēs ieraudzīt preces, kuru iepakojumus rotās preču zīme “Radīts S!guldā”, aģentūru LETA informēja Uzņēmējdarbības atbalsta punkta vadītāja Ina Stupele.

Kopš jūnija preču zīmei ir pieteikušies 20 novada uzņēmumi, kas pārstāv dažādas nozares. To starpā ir aktīvās atpūtas pakalpojumu sniedzēji, tūrisma nozares pārstāvji, mēbeļu, pārtikas preču, suvenīru u.c. ražotāji. Aktīvākie uzņēmēji jau uzsākuši preču zīmes lietošanu, iestrādājot to savu produktu iepakojuma materiālos. Jau pavisam drīz veikalu plauktos būs redzami pirmie SIA “Anatols” produkti ar jauno preču zīmi “Radīts S!guldā”. Savas produkcijas prezentēšanai izstādē “Rīga Food 2015” aktīvi gatavojas dzērveņu konfekšu ražotājs SIA “Sortus”, kas īpaši šim notikumam steidz radīt jaunus iepakojumus ar Siguldas tematiku, kurus rotās arī jaunā preču zīme. Arī “Siguldas saldējums” savus saldējuma velosipēdus un preču iepakojumu papildinās ar “Radīts S!guldā” atpazīstamības zīmi.

Siguldas novada pašvaldība plāno dažādas aktivitātes, kas veicinās vietējo ražotāju un pakalpojumu sniedzēju atpazīstamību Latvijas iedzīvotāju un tūristu vidū.

Siguldas novada uzņēmumi joprojām var pievienoties “Radīts S!guldā” lietotāju pulkam. Lai pieteiktos preču zīmei, nepieciešams aizpildīt pieteikumu, kas jāiesniedz Uzņēmējdarbības atbalsta punktā.

Siguldas novada pašvaldība vietējo uzņēmēju atbalstam radījusi preču zīmi “Radīts S!guldā”, kas tika atklāta šā gada Novada svētkos. Tās mērķis ir popularizēt Siguldas novadā radītos produktus un sniegtos pakalpojumus, kā arī veicināt to atpazīstamību, identificējot tos ar Siguldas novadu.