Ziņas

Kriminālziņas

Policija operatīvi atrod apmaldījušos vīrieti

2019.gada 12.marta rītā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirknī tika saņemta informācija no Valkas novada Pašvaldības policijas darbiniekiem, par to, ka saņemts telefona zvans no kāda nezināma vīrieša, kurš saucis pēc palīdzības, bet sarunas laikā sīkāk neko nav paskaidrojis, kā arī atzvanot uz telefona numuru, neviens nav atbildējis.

Veicot apstākļu noskaidrošanu, policija noskaidroja, ka iespējamais, pazudušais ir, kāds 1965.gadā dzimis Valkas pilsētas iedzīvotājs. Policija nekavējoties uzsāka pazudušā vīrieša meklēšanas pasākumus, kuros tika iesaistīti Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa un Valkas novada Pašvaldības policijas amatpersonas.

Tika apzinātas un pārmeklētas iespējamās vīrieša atrašanās vietas. Apkopojot saņemto informāciju, meklēšanas teritorija tika paplašināta un pārmeklējot kāda dārzkopības kooperatīva apkārtni, pazudušais vīrietis tika atrasts bezpalīdzīgā stāvoklī un nodots mediķu aprūpē.

Policijas darbinieki noskaidroja, ka vīrietis apmaldījies jau vakar un visu nakti pavadījis mežā, pats saviem spēkiem nav spējis izkļūt un paskaidrot, kur atrodas.