Ziņas

Sabiedrība

Policija devusies, kur narkomāni satiekami

Vasara pagājušajā nedēļā policijas darbiniekiem Cēsu pusē bijusi mierīga, vien daži atgadījumi prasījuši policistu iesaistīšanos. Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu iecirkņa priekšnieks Aldis Pāže “Druvu” informēja, ka arī augustā autotransporta vadītāju pārbaudēs uz ceļa ik pa laikam policistiem nācies pieredzēt, ka pie stūres cilvēks sēdies alkohola reibumā vai bez auto vadītāja tiesībām. Par to ierosināti kriminālprocesi.

Par Līgatnes puses “Ratniekos” notikušo mūzikas festivālu “Laba daba” no iepriekšējo gadu pieredzes policijai bijis skaidrs, ka daudzo apmeklētāju vidū sastaps pa kādam narkomānam. Šogad četrām personām konstatēts narkotisko vielu iespaids un viņus nācies nogādāt uz slimnīcu. Administratīvā lietvedība uzsākta par narkotisko vielu glabāšanu, bet divi kriminālprocesi par narkotisko vielu izplatīšanu.

Sestdien Latvijā paredzētajā nacionālajā notikumā – zaļumballēs -, tautai atzīmējot, ka līdz Latvijas simtgadei atlikušas simts dienas, paredzēta arī policistu klātbūtne. Cēsīs varētu būt liels cilvēku pieplūdums, un paš­valdība lūgusi iesaistīšanos kārtības uzturēšanā. “Mēs neparedzam, ka šajā notikumā policisti masveidā dežūrēs. Sadar­bībā ar Cēsu pašvaldības policistiem arī Valsts policijas darbinieki pieskatīs zaļumballes norises vietas.” Kā zināms, zaļumballes notiks vai visos danču plačos ne tikai pilsētā, arī lauku estrādēs.