Ziņas

Kriminālziņas

Policija atrod apmaldījušos sirmgalvi, kurš ar auto devās nezināmā virzienā

Trešdien, 2. oktobrī, ap plkst. 23:00 Valsts policijas Madonas iecirknī tika saņemta informācija par kādu teju 80 gadus vecu, bezvēsts pazudušu sirmgalvi, kurš trešdienas vakarā ar automašīnu izbrauca no dzīvesvietas Ļaudonas pagastā un devās nezināmā virzienā.

Saņemot informāciju, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Madonas iecirkņa policisti nekavējoties uzsāka sirmgalvja meklēšanu. Policistiem nebija pavedienu, uz kuru pusi vīrietis būtu varējis doties, tāpēc meklēšana tika organizēta visā apkārtnē. Tika pārmeklēts gan meža masīvs, gan apsekota apkārtējo pagastu apkārtne. Policistu rīcībā bija informācija, ka sirmgalvim ir veselības problēmas, tāpēc, iespējams, neorientējas laikā un telpā.

Visbeidzot vakar ap plkst. četriem pēcpusdienā tika saņemta informācija, ka bezvēsts pazudušais sirmgalvis atrasts netālu no Krievijas robežas. Sirmgalvis ar savu auto nobraucis vairāk kā 300 kilometru. Uz notikuma vietu tika izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kas sirmgalvi nogādāja ārstniecības iestādē.

Policija atgādina: lai izvairītos no situācijām, kad jūsu tuvie un mīļie cilvēki nonāk nelaimē, vēlams ņemt līdzi mobilo tālruni, lai gadījumā, ja iznāk apmaldīties, radušās problēmas ar veselību vai notikusi kāda cita neparedzēta situācija, varētu izsaukt palīdzību. Ja gadījumā personai ir veselības problēmas, drošības dēļ būtu vēlams ārpus dzīvesvietas doties kopā ar kādu tuvinieku. Tāpat Valsts policija aicina adekvāti novērtēt savu veselības stāvokli un spēju vadīt transportlīdzekli.