Ziņas

Sports

Pirms izšķirošā posma

Jau rīt (11.08.) slēpošanas un biatlona kompleksā “Cēsis” notiks biedrības “Rollertour” rīkotā treniņseriāla rollerslēpošanā pēdējais, sestais, posms. Seriāls sākās laikā, kad sacensības rīkot nevarēja, tā bija iespēja sportistiem tomēr nosacītā sacensību režīmā pārbaudīt savus spēkus. Tiek noteikti arī labākie kopvērtējumā, un tam ieskaitīs piecus labākos rezultātus. Tas nozīmē, ka vēl rīt sportistiem ir iespēja kaut ko mainīt. Dažās grupās gan uzvarētājs ir skaidrs, taču daudzās pēdējais posms var ienest izmaiņas. Varam palūkoties, kā sportistiem veicas kopvērtējumā.

Komandu vērtējumā pārliecinošā vadībā ir mājnieki – Cēsu pilsētas Sporta skolas (CPSS) komanda -, otrajā vietā – Madonas BJSS sportisti, trešajā – Siguldas Sporta skola. Sešniekā arī “TRX Cēsis”, Mazsalacas un Krāslavas sporta skolas.

Individuāli S10 grupā uzvarētāja kļūs zināma rīt, un galvenā cīņa ir starp Dārtu Ruļuku no Madonas, kura šobrīd ir līdere, un CPSS audzēkni Zani Salmiņu. Trešā ir Nellija Puriņa (CPSS). V10 grupā pirmajā trijniekā mājnieki: Gustavs Bērziņš, Artūrs Zaķis, Rūdolfs Šķēle.

S12 grupā trijās pirmajās vietās ir MadonasSsporta skolas audzēknes, bet V12 grupā līderis ir Lietuvas kluba “Gavaitis” pārstāvis Andris Draudvila, otrajā vietā CPSS audzēknis Ernests Skride, trešais – madonietis Ginters Bērziņš.

S14 grupā līdere ir Amēlija Zaķe (CPSS), otrā viņas komandas biedrene Stella Bleidele, trešā Keita Kolna no Madonas, bet V14 grupā pirmajā trijniekā tikai viesi, tieši tāpat arī S16 grupā. V16 grupā trīs labākie: Emīls Zaķis (B.XC./S.), Ričards Lošins (CPSS) un Ernests Jekimovs (CPSS).

S18 grupā pirmā madoniete Katrīna Bērziņa, aiz viņas Ieva Vaļska (“TRX Cēsis/ Priekuļi”). VE grupā pārliecinošs līderis cēsnieks Ivo Caune, kurš uzvarējis visos piecos posmos un nodrošinājis uzvaru kopvērtējumā. V40 grupā pirmais Jānis Skolnieks (Arkādija), otrais Gatis Graudiņš (Cēsis). V50 grupā pagaidām pirmais Uldis Lapsa (“Skanste”, bet otrajā vietā esošais Uģis Dančauskis (“TRX Cēsis”) uzvarējis pēdējos četros posmos. Uzvarot rīt, viņš varēs svinēt panākumu arī kopvērtējumā.