Ziņas

Sports

Pirmajā aplī triumfē “Einšteins”

Uzvarētāji. Cēsu novada florbola čempionāta pirmajā aplī uzvarēja komanda "Einšteins".Foto: no albuma

Cēsu novada florbola čempionātā noslēdzies pirmais aplis, un atbilstoši nolikumam rīkotāji sveica komandas. Visas saņēma veicināšanas balvas no sporta preču veikala “Sporta Punkts”.

Pirms pēdējām spēlēm bija intriga par vietu sadalījumu, un tā saglabājās līdz pat pēdējai pirmā apļa spēlei. Pēdējā sabraukuma dienā lielāka slodze bija komandai “Farm Dumperi.lv Club”, kam nācās aizvadīt piecas spēles, jo dažas iepriekšējās kārtas viņi bija izlaiduši. Viņi izcīnīja trīs uzvaras: 4:3 pret “FYA Shots”, 6:1 pret “Vecpiebalga” un 7:2 pret “Olimpic”, kā arī piedzīvoja divus zaudējumus dienas pirmajā un arī pēdējā spēlē. Pie tam abi zaudējumi piedzīvoti pēcspēles soda metienos. Vispirms 3:4 pret “SK Fono”, bet pirmā apļa pēdējā spēlē 1:2 pret “”Einšteins”.

Vēl pēdējā spēļu dienā fiksēti šādi rezultāti: “Raccoon” – “Lynx” 3:1, “SK Fono” – “Amata” 5:4, “FYA Shots” – “Maribu” 5:1 , “Lekrings Sr” – “Pārgauja” 5:4.

Atgriežoties pie spēles starp “Einšteins” un “Farm Dumperi.lv Club”, jāteic, ka tieši tajā izšķīrās pirmās vietas liktenis. Jo spēli iepriekš uzvaru pamatlaikā izcīnīja “Lekrings Sr”, izvirzoties turnīra tabulas vadībā, par vienu punktu apsteidzot “Einšteins” florbolistus, kuriem pēdējā spēlē bija nepieciešama uzvara, lai atjaunotu vadību, kurā atradušies jau kopš sezonas sākuma. Spēle izvērtās ļoti spraiga. Jau astotajā minūtē vadībā izvirzījās “Farm Dumperi.lv Club”, un “Einšteins” komandai nekādi neizdevās atspēlēties. Tikai pusotru minūti pirms pamatlaika beigām Kristaps Vasiļjevs beidzot panāca 1:1, un uzvarētāju noskaidroja pēcspēles soda metieni. Tajos pārāki izrādījās einšteinieši, izcīnot tik svarīgos divus punktus, kas ļāva pirmo apli noslēgt pirmajā vietā ar 29 punktiem.
Otrajā vietā ar 28 punktiem “Lekrings Sr”, bet trešajā – “SK Fono”, kam 24 punkti. Par punktu mazāk “Farm Dumperi.lv Club” komandai. Piektajā vietā “Maribu” ar 20 punktiem, bet sešnieku noslēdz “Amata”, kam 19 punkti. Tālākajās vietās “Vecpiebalga” – 17 punkti, “Raccoon” – 15, “FYA Shots” – 15, “Pārgauja” – 4, “Olimpic” – 4, “Lynx” – 3.

Rezultatīvāko spēlētāju sarakstā vadībā izvirzījies Andris Rodionovs (Einšteins) ar 19 punktiem (8 vārtu +11 piespēles). Otrajā vietā viens no turnīra jaunākajiem spēlētājiem – Jorens Malkavs ar 18 punktiem (14+4), trešajā vietā – Mārtiņš Muižnieks (Farm Dumperi.lv Club) – 16 (9+7), vēl sešniekā: Dāvis Zēmelis (Farm Dumperi.lv Club) – 15 (9+6), Artis Malkavs (Lekrings.Sr) – 13 (6+7) un Kristaps Strazds (Raccoon) – 12 (4+8).

Jau nākamā gada pirmajā svētdienā, 3.janvārī, sāksies otrā apļa spēles, lai noskaidrotu galīgo vietu sadalījumu izslēgšanas spēlēm. Pirmās četras komandas uzreiz iekļūs ceturtdaļfinālā, bet pārējās astoņas astotdaļfinālā noskaidros vēl četras komandas, kas turpinās cīņas par sezonas spēcīgākās komandas titulu.