Ziņas

Sports

Pirmais punkts “Pārgaujai”

“Pēc iepriekšējā zaudējuma pret “Ķekavu” bija svarīgi šo spēli nezaudēt, pretējā gadījumā piecelties būtu ļoti grūti. Tagad atkal spēlētāju acīs parādījusies dzirkstelīte,” saka I. Balodis.

Spēles sākums Talsos bijis “Pārgaujai” ļoti neveiksmīgs, jo otrās trešdaļas sākumā rezultāts biji 0:4. Taču komanda spēja saņemties un beigt spēli neizšķirti, lai gan bija iespēja arī uzvarēt.

“Viņi bija ņemami, bet Talsi mums ļoti neveiksmīga vieta. Septiņas reizes mūsu spēlētāju mestā bumbiņa trāpīja pa vārtu stabu, pāris reizes lidoja garām tukšiem vārtiem. Divus vārtus zaudējām, kļūdoties aizsardzībā, tāpēc šajā spēles elementā vēl ir jāpiestrādā,” saka I. Balodis.

Izcīnītajā punktā liels nopelns esot arī komandas līdzjutējiem. Kopā ar komandu Talsos bijuši apmēram 30 uzticamākie fani, kuri esot spējuši pārbļaut vietējos atbalstītājus.

“Pārgaujas” labā vārtus guva: Lauris Ābols – 3, Ilvars Balodis, Ritvars Jansons, Rolands Jānelsiņš.

Nākamā spēle komandai būs ļoti svarīga un principiāla, jo tiksies abas rajona komandas. Sestdien, 8.oktobrī, plkst. 17 “Pārgauja” savā laukumā uzņems “SK Cēsis/ Lekrings”, kuru kontā arī tikai viens punkts. Būs spraiga cīņa ne vien laukumā, bet arī tribīnēs, jo abām komandām ir aktīvi līdzjutēji.